banner51

banner50

banner53

banner5

banner54

banner52

"Gülüç Belediyesi'ni çiftlik yapmışlar!"

Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Mustafa Demirtaş hakkındaki yolsuzluk haberleri ardından Gülüç Belediyesi’nde sular durulmuyor.

Siyaset 05.12.2022, 16:14 06.12.2022, 13:00
"Gülüç Belediyesi'ni çiftlik yapmışlar!"

Gülüç Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Sarı kendi evinin inşaatında belediye ait çakıl, çimento ve araçların kullanılmasından sonra Gülüç Belediyesi Garaj Amiri Ahmet Bayrak’ın da eşinin köyü olan Çaylıoğlu köyüne belediyenin kum, çakıl, çimento ve araçlarını kullanarak ev yaptığı belirtildi. 
 Belediye tarafından yaptırtılan işlere başka şirketler üzerinden kabartılmış fatura kesilerek Gülüç Belediyesi’ni milyonlarca zarara uğrattığı belirtilen Gülüç Belediye Başkanı Mustafa Gökhan Demirtaş’ın yardımcısı Mustafa Sarı, Gülüç Beldesinde yaptırmış olduğu evde belediye ait çimento, çakıl kullandığı yine belediye ait araçlarının ev inşaatına malzeme çektiği belirtilirken bunun ardında Gülüç Belediyesi garaj amiri Ahmet Bayrak’ında belediyenin malzemesini kullanarak ev yaptırması, “Gülüç Belediyesi’ni kendi menfaat ve çıkarları doğrultusunda çiftlik yapmışlar” yorumlarının yapılmasına neden oldu.

Kaynak: ELMAS TV
Yorumlar (1)
Gülüçlü 2 ay önce
Yakınında olan kişiler için çiftlik sözü az kalır. Ye ye bitiremediler. Başkan ve yanındakilerin mal varlıkları araştırılmalı.