banner51

banner50

banner53

banner58

banner5

banner52

banner59

"5 yıl daha değil, 5 dakika dayanacak gücümüz kalmadı!"

Ak Parti’nin Zonguldak Milletvekilleri Polat Türkmen, Hamdi Uçar ve Ahmet Çolakoğlu yeniden milletvekili olabilmek için adaylık başvurusunu yaptı.

Siyaset 16.03.2023, 13:47
"5 yıl daha değil, 5 dakika dayanacak gücümüz kalmadı!"

14 Mayıs'da gerçekleştirilecek genel seçimler için tekrar başvuru yapan AK Parti Zonguldak Milletvekili Ahmet Çolakoğlu; 'Demokrasinin tecelligahı gazi meclisimizde Zonguldak'ı temsil etmek üzere; tevazu, samimiyet ve gayret ile çalışan yegane parti, AK Parti'mize 28. Dönem aday adaylık başvurumuzu yaptık. Rabbim hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin' dedi.
“SİZE 5 YIL DAHA DEĞİL 5 DK DAYANACAK GÜCÜMÜZ KALAMADI”
Adaylığı tekrar açıklayan milletvekillerine ise vatandaş tepki gösteriyor. Seçildikleri günden itibaren vasat bir performans sergileyen3 vekil için vatandaşlar; “Geldikleri günden itibaren ne yapmışlar. Özellikle Hamdi Uçar ve Ahmet Çolakoğlu mal varlığına mal kattı. Yine söylüyoruz. Siyasilerin FETÖ bağlantıları araştırılsın. Özellikle bir kardeşi FETÖ’den cezaevinde yatmış, diğer kardeşinin Almanya’da firari olduğu söylenen Hamdi Uçar tekrar mı aday olacak? Allah’ım bunlara 5 yıl daha değil 5 dk dayanacak gücümüz kalmadı. İnşallah listeye girerler. Vatandaş gereğini yapacaktır” dedi.

Kaynak: ELMAS TV
Yorumlar (0)