Zonguldak'ta 25 yıllık başkan yeniden seçildi Zonguldak'ta 25 yıllık başkan yeniden seçildi

Kars Kağızman'da 1994 yılında terör örgütü ile girdiği çatışmada şehit düşen Kudret Özcan ve Ereğli Kaymakamlığı özel kalemi aynı zamanda futbol il hakemi olan Zafer Özcan’ın annesi Sevim Özcan hayatını kaybetti.

Yaklaşık 1 aydır Ankara Hacettepe Üniversitesi’nde yoğun bakım ünitesinde tedavi gördüğü öğrenilen Sevim Özcan’ın hayatını kaybetmesi ailesi ve yakınlarını derin bir üzüntüye boğdu. 

11 MAYIS CUMARTESİ TOPRAĞA VERİLECEK

Şehit Kudret Özcan ve Futbol hakemi Zafer Özcan’ın annesi Sevim Özcan yarın (11 Mayıs Cumartesi) Ereğli Bozhane Cami’nde öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından aile mezarlığında toprağa verilecek.

TFFHGD ZONGULDAK ŞUBESİ BAŞSAĞLIĞI DİLEDİ

Türkiye Faal Futbol Hakem ve Gözlemciler Derneği Zonguldak Şubesi'nden yapılan açıklama şöyle: "Kıymetli İl Hakemimiz Zafer Özcan’ın değerli annesi Sevim Özcan vefat etmiştir. Cenazesi yarın öğle namazına mütakip Kdz. Ereğli Bozhane Cami’inde kılınıp aile mezarlığına defnedilecektir. Kıymetli Annemize Allah’tan rahmet başta Zafer Hocamız olmak üzere kederli ailesi ve yakınlarına sabır ve başsağlığı dileriz”

Muhabir: Ender Yüksel