Üst üste 2.kez şampiyon oldular: "Süper"siniz! Üst üste 2.kez şampiyon oldular: "Süper"siniz!

Zonguldak Birinci Amatör Küme Çaycuma Grubu’nu ikinci sırada tamamlayan Çaycumaspor play-off maçlarında ilk olarak Ayiçispor’un ardından final maçında ise Üzülmezspor’u eleyerek şampiyon olan Filyos Ateşspor Zonguldak Süper Amatör Lige yükselme başarısı gösterdi.

FİLYOS ATEŞSPOR ŞAMPİYONLUK GECESİ DÜZENLEDİ
Filyos Ateşspor Kulübü tarafından düzenlenen şampiyonluk gecesinde yönetim, teknik heyet ve futbolcular gecenin geç saatlerine kadar doyasıya eğlenerek şampiyonluğu  kutladı.

Leb-i Derya Resort restaurantta düzenlenen geceye; Filyos Belediye Başkanı Erol Acar, Çaycuma TSO Başkanı Zekai Kamitoğlu, Filyos Ateşspor Kulübü Başkanı Barış Kumbas, eski belediye başkanlarından Hilmi Uzun, Filyos Esnaf Odası Başkanı ve Leb-i Derya Resort sahibi Alpay Özkan, Genç Zonguldak taraftar gurubundan Bayram Demir, Taner Arslantürk Belediye meclis üyeleri, Filyos Ateşspor Kuübü yöneticileri, futbolcular ve çok sayıda taraftar grubu katıldı.

BAŞKANLAR TEŞEKKÜR ETTİ

Filyos Ateşspor Kulübü Başkanı Barış Kumbas, Filyos Belediye Başkanı Erol Acar gecede yaptıkları konuşmalarla teknik heyet ve futbolcuların yanı sıra taraftarları ce camiaya şampiyonluk için teşekkür ettiler.

663206404C4D4

Muhabir: Ender Yüksel