Başkan Devrim Dural. Aynı uygulamanın bugün de devam edeceğini belirterek şunları söyledi.

MİLLİ TAKIMIMIZA BAŞARILAR DİLİYORUM

“Belediyemiz bu yönde bir karar almış. Ben de orada maçı izledim, akşamda izleyeceğiz tabii ki maçı tekrardan. Burada yukarıya doğru bir merdivenler var biliyorsunuz. O merdivenlerde de işte bu stadyum şeklinde bir görüntü oluştu orada. Merdivenlerde de rahat bir şekilde izlenildi. 
Ben  bu kazayı geçiren kardeşimize de buradan şifalar diliyorum. Umarım bir daha böyle bir şey yaşanmaz. Buradaki sıkışıklık dolayısıyla olan bir hadise değil tabii ki. Bu bir kazadır en nihayetinde. Bunu buna bağlamak doğru olmaz. Gayet de güzel bir maç izlendi. Ama Zonguldak'ın tabii yapısı itibariyle oradaki alan da yeterli değil ama Gayet güzel bir maç oldu. Oradaki merdivenlerde güzel bir hava kattı. Genel olarak da halkımız bundan memnun  gördüğüm kadarıyla. 

Sancak Vali Osman Hacıbektaşoğlu'na teslim edildi Sancak Vali Osman Hacıbektaşoğlu'na teslim edildi

Akşam da güzel bir maç olur. Umarım ve  Türkiye milli takımı da maçı kazanır. Bir zafer elde etmiş oluruz. Zonguldak'ta bir ilki gerçekleştirdiği için de ben Sayın Belediye Başkanımız Tahsin Erdem'e belediyemiz çok teşekkür ediyoruz. Akşam da güzel bir şey olacak inşallah burada diye düşünüyorum.” 

Muhabir: ERCAN DEMİR