MECLİSTE İLK KEZ OY ÇOKLUĞU İLE MADDE KARARA BAĞLANDI


CHP grubu Hacılar köyü ndeki depo yapımı maddesine hayır oyu, AK Parti ise evet oyu kullandı ve Oylar tek tek sayıldıktan sonra madde 15’e 13 ile sonuçlanmoy çokluğu ile kabul edildi.

MECLİS AĞUSTOS’DA TATİL YAPACAK

Zonguldak il genel Meclisi ağustos ayında tatil yapacak ve eylül ayında birleşimi tekrar başlayacak”

“Fındıkta oyun oynamaya kalkmayın” “Fındıkta oyun oynamaya kalkmayın”

Zonguldak il genel Meclisi’nin Temmuz ayı beşinci ve son birleşiminde Gergin anlara sebep oldu.

Necdet Karaveli başkanlığında gerçekleştirilen toplantıdaZonguldak havalimanının hemen yanı başındaki bulunan Hacılar köyü’ne Kargo deposu yapılması maddesi görüşüldü.

Madde görüşmeleri sırasında söz alan il genel Meclisi Necdet Karaveli, Vali Osman hacıbektaşoğlu ile görüştüğünü ve kendisine her konuda su taşkınlarına karşı boru döşenmesi konusunda güvence verdiğini söyledi.
ancak cuma yatak partisi ilgilenmiştik grup başkanvekili Enduran Altıntaş sözlere güvenmediklerini icraat isteklerini ifade ederek, “Cumhurbaşkanı da söz veriyor ama sözlerini yerine getirmiyor” şeklinde konuştu.

Bunun üzerine ilgilenmesi başkanı Necdet karavelin Şendur altıntaşa cep göstererek cumhurbaşkanımız hakkında bu şekilde konuşamazsınız verdiği her sözü yerine getiriyor ve Ayrıca cumhurbaşkanımızı bu tartışmaya niçin alet ediyorsunuz. ayıp ettiniz” şekilde cevap verdi.

Ak Parti Ereğli il genel meclis Üyesi Ali Kemal karacadağ söz alarak, “Recep Tayyip Erdoğan bir dünya lideridir ve onu asla burada söz ettirmem” şeklinde sert tobda ifade kullandı
(HABER-ERCAN DEMİR)

Whatsapp Image 2024 07 05 At 12.48.48Whatsapp Image 2024 07 05 At 12.48.48 (1)Whatsapp Image 2024 07 05 At 12.48.49Whatsapp Image 2024 07 05 At 12.48.50 (1)

Muhabir: Ercan Demir