37  PERSONEL 23 ARAÇ VE İŞ MAKİNESİ DESTEĞİ
Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, Başkan Yardımcıları,  daire müdürleri ile 19 Kasım’da yaşanan büyük afet sonrasın kentimize İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun talimatıyla destek için gelen 37 personel, 23 araç ve iş makinesiyle bir araya gelerek, yaptıkları çalışmalar için Ereğli halkı adına teşekkür etti. 
İBB’den gelen yönetici ve çalışanlarla bir araya gelen Başkan Posbıyık, şunları söyledi: 

Sesli’nin projeleri dernek başkanlarından tam not aldı Sesli’nin projeleri dernek başkanlarından tam not aldı

EREĞLİ HALKI ADINA ŞÜKRANLARIMI SUNUYORUM
Başta değerli dostum İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu olmak üzere buraya gelen tüm ekiplere,  İBB yöneticilerine, kent hayatını normale döndürmek için yaptığımız çalışmalara verdikleri destek nedeniyle Ereğli halkı adına şükranlarını sunuyorum. Sizler bizim kurtarıcımızsınız, geldiğiniz andan itibaren Oğuz beyin başkanlığında çok yararlı hizmetler yaptınız. Bizim acımıza ortak oldunuz, sıkıntılarımızı ortadan kaldırdınız, sadece ben değil, temsil ettiğim Ereğli halkı da size minnettar. Büyük mutluluk duyduk sizleri burada görmekten. Özellikle sizlere, koordinatörlerimize, Oğuz Beye, genel sekreter yardımcılarına ve en başta da Dostum Ekrem İmamoğlu’na eskiden bu yana birlikteliğimiz var, Ereğli halkı adına şükranlarımı sunuyorum,  

ACILI GÜNLERDE YANIMIZDA OLDUNUZ
Ereğli halkı, İBB araçlarını ve çalışanlarını gördükçe  çok mutlu oldu. İmamoğlu ve sizlere şükranlarımı sunuyoruz. Allah sizden razı olsun. Felaket günlerinde yanımızda oldunuz. Önemli olan acılı günlerde hep beraber olmak. Allah hepinizin yolunu açık etsin. Ailenizle, çocuklarınızla sağlık içinde daha güzel bir yaşam sürersiniz inşallah.  Ereğli halkı adına bir kez daha minnetlerimi sunuyorum. Sağ olun, var olun."

Bakan Posbıyık, daha sonra başkan yardımcıları, daire müdürleri ve meclis üyeleriyle İBB ekibine hediye takdim ederek teşekkür etti.

WhatsApp Image 2023-12-02 at 17.24.24WhatsApp Image 2023-12-02 at 17.24.26

Kaynak: Haber Merkezi