banner51

banner50

banner53

banner58

banner5

banner52

banner59

Uğur Likoğlu da Başvurusunu Yaptı

Cumhuriyet Halk Partisi'nde Neriman Posbıyık ve Eylem Ertuğrul'dan sonra Karadeniz Ereğli'den milletvekili aday adaylığı başvurusunda bulunan bir diğer isim de Uğur Likoğlu oldu.

POLİTİKA 17.03.2023, 22:40
Uğur Likoğlu da Başvurusunu Yaptı

17 Aralık 1987’de Karadeniz Ereğli’de dünyaya gelen genç partili, Zonguldak’ın her karışında farklı anılar ve güzel dostlar biriktirdiğini, bu şehirde yatırımını yaptığını ve ticaretini sürdürdüğünü kaydederek; "Çocuklarım da benim gibi bu şehirde okula gidecek, bu şehirde yaşayacak.", dedi. Zonguldak'ın her geçen gün kan kaybettiğini ifade eden Likoğlu şu görüşleri paylaştı:

"Bir dönem emeğin başkenti olarak anılan Zonguldak, hükümetlerin yanlış politikaları nedeniyle emekli kenti haline geldi. Geldiğimiz noktada gençlerimiz işsiz, başka şehirlere göç veriyoruz. Yeni yatırımları bölgemize kazandıramıyoruz. Kısacası çözüm bekleyen sorunlar raporlara sığmıyor. Bu şehirde yaşayan genç bir birey olarak, kendimi şehre karşı sorumlu hissediyorum. CHP Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu liderliğinde, Millet İttifakı olarak ülkemizin her bir ferdinin çoktan beri hak ettiği aydınlık yarınlara en kısa sürede ulaşacağız. Bu sebeple 14 Mayıs 2023 günü yapılacak olan 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimlerinde yıllardır her kademesinde yer aldığım partim Cumhuriyet Halk Partisi’nden Milletvekili Aday Adayı olduğumu kıymetli Zonguldak halkı ve kamuoyu ile paylaşıyorum. Bilgi birikimimi, gençliğimi ve enerjimi bu şehir için harcamaya hazırım. İnancım odur ki, 14 Mayıs 2023 günü yapılacak olan 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimlerinde, halkımızın iradesiyle 13. Cumhurbaşkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun da dediği gibi topyekün bir başlangıca adım atarak, hak ettiğimiz düzene kavuşacağız."

Kaynak: ELMAS TV
Yorumlar (0)