banner51

banner50

banner53

banner52

banner59

KIR, SEÇİM ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR

Cumhuriyet Halk Partisi 28'inci Dönem 4. Sıra Zonguldak Milletvekili Adayı Av. Merve Kır seçim çalışmalarını sürdürüyor.

POLİTİKA 11.05.2023, 22:11 12.05.2023, 00:31
KIR, SEÇİM ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR

14 Mayıs seçimlerine kısa bir süre kala CHP Zonguldak Milletvekili Adayı Av. Merve Kır bugün milletvekili adayları Eylem Ertuğrul, Doğa Şanlıoğlu, Çaycuma İlçe Başkanı Fahri Diler, Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı. Perşembe Belediye Başkanı İsmail İnam, Çaycuma Kadın Kolları Başkanı Senem Ağzıküçük, Eski İl Başkanı Halil Furat ve Millet İttifakı Kadın Kolları Başkanları ile birlikte  Çaycuma Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Zekai Kamitoğlu ve Yönetim Kurulu üyelerini, Çaycuma, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Hayri Kandemir ve yönetim kurulunu, Çaycuma OSB’de bulunan firmaları ve tekstilleri, Perşembe Beldesi'nde bulunan tekstilleri ziyaret etti.

Kır, ziyaretin ardından yaptığı değerlendirmede: "Son gün, son dakikaya kadar var gücümüzle çalışıyoruz. Zonguldak hakkını alsın, Türkiye hakkını alsın istiyoruz. Yeniden gülümseyen, kucaklaşan, hızla kalkınan, zenginleşirken adil bölüşen bir Türkiye’nin formülü 1 oy Kemal Kılıçdaroğlu’na, 1 oy CHP’ye. Kazanıyoruz. Türkiye kazanıyor!" dedi.

Kaynak: ELMAS TV
Yorumlar (1)
MADENCİ 3 hafta önce
BU SARILMALARI SEÇİMDEN SONRA DA GÖRMEK İSTERİZ MERVE HANIM.