Zonguldak Süper Amatör Lig play-off şampiyonu Yenimahallespor, bölgesel amatör lige yükselme şansını yakalamak için Kdz. Ereğli Belediyespor ile 18 Mayıs Cumartesi günü Karaelmas Kemal Köksal Stadı’nda oynayacağı play-out maçı öncesinde bir moral yemeği düzenledi.

Kulüp yönetimi, futbolcuları ve teknik ekibi, Cumartesi günü gerçekleşecek maç öncesi bir yemekte bir araya getirdi.

As Başkan Kazım Şahinoğlu’nun Konuşması: “Sevgili futbolcular ve teknik ekip, cumartesi günü sezon boyunca harcadığınız çabanın meyvesini toplayacağınız bir maç oynayacaksınız. Yenimahalle Spor olarak, takım ruhumuzu sahaya yansıtacağız. Futbol bir takım oyunudur ve her oyuncunun katkısı önemlidir.

Sizlere güveniyor ve Cumartesi günü Bölgesel Amatör lige doğru büyük bir adım atacağımıza inanıyorum. Sahada en iyisini yapın ve bu fırsatı değerlendirin. Yönetim olarak sizlere destek olmaya devam edeceğiz. Haydi, maçı kazanıp tarih yazın!”

Maden İşçileri zafer için 29 Mayıs’ı bekliyor Maden İşçileri zafer için 29 Mayıs’ı bekliyor

Kulüp Genel Sekreteri İlayda Alagöz ; “Yenimahalle Spor ailesi olarak, sizlerle gurur duyuyoruz. Cumartesi günü göstereceğiniz performans, sadece bir maçı değil, kulübümüzün geleceğini de belirleyecek. Yürekten oynayacağınıza, takım ruhunu yaşatacağınıza ve şehrimizi gururla temsil edeceğinize inanıyoruz.” (Kaynak: Gazete Spor)

Kaynak: HABER MERKEZİ