Zonguldak’ta iş başı yapacaklar: İş alımı için ilan yayımlandı Zonguldak’ta iş başı yapacaklar: İş alımı için ilan yayımlandı

2023-2024 eğitim-öğretim yılı Okul Sporları Faaliyet Programı’nda yer alan etkinlik kapsamında Kayseri’de Özel Sporcular Türkiye Yüzme Şampiyonası düzenlendi.

Zonguldak’ı temsilen şampiyonaya katılan Kozlu Alpaslan Ortaokulu öğrencisi Ozan Dinçel 50 metre sırt üstünde gümüş madalya kazanırken, 50 metre kurbağalamada ise bronz madalya kazanarak Zonguldak'ı gururlandırdı.

Zonguldak’a 2 madalya ile dönen Ozan Dinçel Kozlu Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Akif Başdağ ile bir araya geldi. Ozan Dinçel’i kutlayan Akif Başdağ Dinçel’e kurumun hediyesini takdim etti.

AKİF BAŞDAĞ, OZAN DİNÇEL’İ KUTLADI

Kozlu Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Akif Başdağ sporcuyu kutlayarak şunları söyledi: “Kozlu Alparslan Ortaokulu öğrencisi Ozan Dinçel, Kayseri’de düzenlenen Okul Sporları Özel Sporcular Türkiye Şampiyonasında yüzmede 50 metre sırt üstü gümüş madalya, 50 metre kurbağalamada bronz madalya aldı. Sporcumuzu ve emek veren hocalarımızı tebrik ediyorum.”

Muhabir: Ender Yüksel