Hak iş Konfederasyonu’na bağlı Öz Sağlık İş Sendikası Zonguldak Şube Başkanı Recai Özcan ve Başkan Yardımcısı Mehmet Karaman. Zonguldak Karabük'lüler Derneği  (Zon-Kar-Der) Başkanı Serdal Acar a iade-i nezaket ziyareti gerçekleştirdi. 

Öz Sağlık İş Sendikası Şube Başkanı Recai Özcan, “Sayın Başkanımız Serdal Acar Beye Sendika olarak iadeyi ziyaret gerçekleştirdik Serdal başkanım bizler için yeri ve önemi ayrıdır. Her zaman yanımızda olan tüm çalışanlarımızda desteğini esirmeyen Başkanıma çok teşekkür ederim bugun hem kendisine Sendika çalışmalarımız hakkında bilgi vererek fikir alışverişinde bulunduk. misafirperverliği ve üstün nezaketlerinden dolayı teşekkür ederiz” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Zon-Kar-Der Başkanı Serdal Acar ise, “Hak iş Konfederasyonu Öz Sağlık İş Sendikası Zonguldak Şube Başkanı Değerli ve Kıymetli Dostum Recai özcan Başkanıma ve Başkan Yardımcısı Değerli ve Kıymetli dostum Hemşerimiz Mehmet Karaman Beye öncelikle nazik ziyaretleriden dolayı şahsım ve Zonguldak Karabük'lüler Derneği olarak çok teşekkür ederim. Sendika çalışmaları ile her zaman takdir ettiğimiz başarılı çalışmalarından dolayı Zonguldak ta örnek teşkil eden böyle şahsiyetleri ağırlamaktan büyük mutluluk duyduk. Bugün Sevgili başkanım ile güzel bir sohbet gerçekleştirerek çalışmaları halkında bilgi aldık. Bizim nezlimizde farklı yerleri ve önemi olan her süreçte elimizden geldiğince destek vermeye çalıştığımız. Sağlık çalışanlarımızın yanında olmaktan onur duyduğumuzu bir kez daha belirtmek istiyorum. Recai Başkanımız sendika ve sağlık çalışanlarımız baş tacımızdır. Sevgili dostum Recai başkana nazik ziyaretleri güzel dilek ve temennilerin den dolayı çok teşekkür ederim”dedi. 

Kursiyerlerden evlenecek kızlara çeyiz desteği Kursiyerlerden evlenecek kızlara çeyiz desteği

Ziyarette Recai özcan ve Serdal Acar karşılıklı iyi dilek ve temennilerden sundular.

Kaynak: Ercan Demir