Zonguldak’ın yapı izin istatistikleri açıklandı Zonguldak’ın yapı izin istatistikleri açıklandı

Alan, son olarak dün akşam sosyal medya hesabından dikkat çekici bir paylaşımda bulundu. Yaptığı paylaşımda "Dürüstlük pahalı bir mülktür, ucuz insanlarda bulunmaz" ifadelerine yer veren Alan'ın bu sözlerle kimlere ya da hangi duruma gönderme yaptığı merak konusu oldu.

Ömer Selim Alan'ın bu son paylaşımı, bazı vatandaşlar tarafından farklı bir perspektiften eleştirildi. Zonguldak Belediyesi'ne ait ve piyasa değeri 90 lira olan telefonların Alan tarafından görev süresinin sonunda alındığına dair iddialar ortaya atıldı. Eleştirilerde, Alan'a yönelik "Madem çok dürüstsün belediyeye ait telefonları neden alıp gidiyorsun. Aldığın telefonları geri getir" şeklinde tepkilerin olduğu görüldü.

Alan'ın popülerliğini yeniden kazanma çabaları ve sosyal medya üzerinden yürüttüğü iletişim stratejisi, siyasi arenada ve kamuoyunda farklı yankılar bulmakta. Bir yandan eski başkanın dürüstlük vurgusu yaparak toplum nezdindeki itibarını artırma girişimi, diğer yandan ise geçmiş döneme ilişkin tartışmalı konuların gündeme gelmesi, siyasal iletişim açısından ilgi çekici bir durum olarak karşımıza çıkıyor.

Kaynak: Haber Merkezi