Konser Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Merkez Kampüsü kapalı spor salonunda gerçekleştirildi. 

Lavuar alanı projesinde yine hüsran! Lavuar alanı projesinde yine hüsran!

Zonguldak Belediyesi ve Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası iş birliğinde düzenlenen konsere, halk müziği severler yoğun ilgi gösterdi. Konseri; Kozlu Belediye Başkan Yardımcısı  Erkut Alacalı, ZBEÜ Rektör Yardımcısı Prof.Dr.Servet Karasu, CHP Merkez İlçe Başkanı Osman Zaimoğlu, Gelecek Partisi İl Başkanı Şenol Cin, sto temsilcileri ve davetli topluluğu izledi

Şef Mustafa Kömürcü'nün yönettiği Türk Halk Müziği konserinde Zonguldak Kültür ve Sanat Derneği Koro üyelerince sevilen Türk Halk Müziği eseri, koro ve solo halinde seslendirildi.

Zonguldak Kültür ve Sanat Derneği Başkanı Sunar Arslan yaptığı konuşmada,“Bugün burada Zonguldak Kültür ve Sanat Derneği’mizin sonuncu konserini yapmak üzere seyirci karşısına çıktık. Bir ara vereceğiz ve Eylül ayında tekrar başlayacağız. Repertuvarımız 20 tane sevilen Türk Halk Müziği türkülerinden oluşuyor. Şu anda çok heyecanlıyız. Ara verecek olmamızında biraz onun da bir burukluğu var. Bizi izleyen tüm izleyicileri, katkılarından dolayı hepsine sonsuz teşekkür ediyorum. Şükranlarımı sunuyorum.” dedi.
(Haber-Ercan Demir)

Editör: Burak Can