TBMM şampiyon gördü TBMM şampiyon gördü

Zonguldak Deplasmanlı Süper Amatör Lig’de 28 Ocak Pazar günü oynanan Çaycumaspor-Kilimli Belediyespor maçının uzatma dakikalarında maçın hakemi Soner Harmanbaşı’na saldırarak darp eden futbolcu Ömer Faruk Kurt kulübü Çaycumaspor yönetimi tarafından kadro dışı bırakıldı.
ÇAYCUMASPOR YÖNETİMİ OLAYLI MAÇ İÇİN TOPLANDI
Çaycumaspor yönetimi “Bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonraki süreçte de Türk Sporunun en büyük destekçisi olmaya devam edeceğiz” şeklinde noktaladıkları açıklama şöyle: "28.01.2024 Pazar günü oynanan Çaycuma S.K. - Kilimli Bld. Spor müsabakası ve yaşanan olaylar ile ilgili olarak Yönetim Kurulumuz olağanüstü toplanmış ve yaşanan olaylar neticesinde Kulübümüz A Takım oyuncusu Ömer Faruk Kurt'un süresiz olarak kadro dışı bırakılmasına karar verilmiştir .
Çaycuma S.K. olarak kuruluşumuzdan bugüne kadar, Türk Sporunun ve futbolunun gelişmesi açısından, gerek altyapı gerekse A Takım olarak FAIR PLAY mücadelesinde bulunmuşuzdur. Bu anlamda bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonraki süreçte de Türk Sporunun en büyük destekçisi olmaya devam edeceğiz.  Saygılarımızla…"

Fb54Ac68 E855 451B B7Ac F42Bd5Ab0198

Kaynak: ENDER YÜKSEL