Medyada Etik İlkeler Semineri Medyada Etik İlkeler Semineri

Kilimli Kaymakamı Nejdet Özdemir, Amelebirliği Aile ve Sosyal hizmetler il müdürlüğünden Amelebirliği Başkanlığına getirilen Veli Köktürk’ü ziyaret etti.

Kilimli Kaymakamı Nejdet Özdemir, Ziyarette Veli Köktürk’ü kutladığını ve yeni görevinde başarılar dilemek için geldiğini belirterek şunları söyledi:

“Bugün Türkiye'nin en köklü kurumlarından bir tanesi olan  Amelebirliği Başkanı olarak görevlendirilen Veli Köktürk müdürümüze; eski Aile Sosyal Politikalar İl Müdürümüze bir hayırlı olsun ziyaretinde bulunmak için bir nezaket ziyareti amaçlı buraya geldik. Kendisine hayırlı olsun diyorum Hayırlı hizmetlere vesile olsun inşallah. inşallah bu görevi de aynı müdürlük görevi gibi layıkıyla yerine getireceğine olan inancımız zaten tam be kendisine başarılar diliyorum” dedi.

Amelebirliği Başkanı Veli Köktürk’de, “Bende bu nazik ziyareti için Sayın Kilimli Kaymakamımıza teşekkür ediyorum. Kendisinin de belirttiği gibi Amelebirliği Zonguldak'ta Türkiye'de anıt kurumlardan birisi. 101 yıllık bir kurum. Türkiye'de ilk emekli ayrı bağlayan bir kurum. O anlamda kutsal bir yer. 5 Mart itibariyle devraldığımız görevi biz de layıkıyla yerine getirmeye çalışacağız inşallah. Bu topluma, üyelerimize layık olmaya çalışacağız” ifadesini kullandı.

Whatsapp Image 2024 05 13 At 12.51.01 (1)

Kaynak: Ercan Demir