Babasının böbreği ile hayat buldu: Eşiyle kazada hayatını kaybetti Babasının böbreği ile hayat buldu: Eşiyle kazada hayatını kaybetti

Zon-Kar-Der Zonguldak Karabük'lüler Derneği Başkanı Serdal Acar’a Karabükspor Kulübü Başkanı Mehmet Yüksel ziyaret etti.

Ziyarette Yüksel şunları söyledi:

“Zon-Kar-Der Zonguldak Karabük'lüler Derneği Başkanımız Karabükspor Başkan Yardımcımız 
Değerli ve kıymetli dostum Serdal Acar başkanımıza geç olan bir hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdik 
Zonguldak ve Karabük ilimizde Dernek Siyaset ve Spor alanında önde gelen isimlerinden çalışkan ve başarılarıyla her kesin takdirini kazanan başarılı çalışmalarıyla ile örnek olan Değerli ve kıymetli dostum Serdal Acar başkanımıza ve Zon-Kar-Der Zonguldak Karabük'lüler Derneğimize hayırlı olsun ziyaret gerçekleştirdik.
Sayın Başkanımıza başarılı çalışmalarından dolayı canı gönülden kutluyor,göstermiş olduğu misafirperverlik ve nezaketlerinden dolayı teşekkür ederim bende Şansım Mehmet Yüksel olarak Zonguldak a ilerleyen günlerde spor alanında nasıl katkı sağlayabilirizi hemde Zon-Kar-Der Zonguldak Karabük'lüler Derneği Yöneticisi olarak Serdal başkanım Zonguldak ta neler hangi faaliyetleri  yapabiliriz diye iştişarelerde bulunduk daha sık sık geleceğiz birlikte olacağız inşallah” dedi.

ZON-KAR-DER Başkanı Serdal Acar’da şunları söyledi:
“Zon-Kar-Der Zonguldak Karabük'lüler Derneği Başkanı Serdal Acar ziyarette duyduğu memnuniyeti dile getirerek. Değerli ve Kıymetli Karabükspor Kulübü Başkanı ve Buse Aydınlatma Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Başkanıma Kartallar Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Erol Başkanıma ve iş insanı Zeki neye nazik ziyaretleriden dolayı teşekkür ederiz
Mehmet başkanımız Ankara da sevilen sayılan ticareti ile kendisi isbatlamış Ankara nın sayılı iş insanlarından birisidir Karabük sevdalısı Karabükspor için vermiş olduğu mübadele ve özverili çalışmaları ortadadır siyaset ve spor alanında kendisini isbat etmiş hizmet adamıdır Mehmet başkanım Zonguldak ta spor alanında ne yapabiliriz ki nasıl katkı sağlarız diye konuştuk Dernek faaliyetlerimiz hakkında bilgi vererek fikir alışverişinde bulunduk bende yeri değeri ve önemi farklı olan Mehmet Başkanıma tekrar teşekkür ederim. Çalışmalarında başarılar dilerim”

Whatsapp Image 2024 06 30 At 20.43.50Whatsapp Image 2024 06 30 At 20.43.51Whatsapp Image 2024 06 30 At 20.43.50 (1)

Kaynak: Ercan Demir