2005 yılı Kasım ayından bu yana Eren Enerji bünyesinde bulunan ZETES 1-2-3 projesi ve Eren Limanının yapımı ve sonrasında yaklaşık 12 yıl görev alan Cem Çiftçi’nin geçtiğimiz günlerde görevden ayrıldığı açıklanmıştı. 
Eren Enerji tarafından yapılan açıklamada;
“Uzun yıllardır şirketimizde üst düzey yönetici olarak görevlerini başarıyla yürüten yedi değerli arkadaşlarımız ile dostane bir şekilde yollarımızı ayırma kararı almış bulunuyoruz.
 Bu karar, Şirketimizin uzun vadeli planları kapsamında yönetim kademesini gençleştirme stratejimiz doğrultusunda alınmış olup, hiçbir olumsuz duruma istinaden gerçekleşmemiştir.
 Değerli yöneticilerimize şirketimizin bugünlere gelmesindeki katkılarından ve hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyoruz” denilmişti.
Eren Enerji’ye veda eden Cem Çiftçi bugün tekrar Eren Enerji yönetiminde yer aldı. Zonguldak Valisi Osman Hacıbektaşoğlu’nu ziyaret eden heyetin içinde yer alan Cem Çiftçi, Tesisler Müdürü olarak tanıtıldı.
Paylaşılan ziyaret fotoğrafında Cem Çiftçi’nin objektiflere bakmaması dikkatlerden kaçmadı.
Bu fotoğrafın ardından Cem Çiftçi’nin yeniden Eren Enerji’de göreve başlayıp başlamadığı merak ediliyor.

40 yaşında erkeklere taş çıkartıyor! Hedef Avrupa 40 yaşında erkeklere taş çıkartıyor! Hedef Avrupa

AYRILIK FORMALİTE Mİ?
Cem Çiftci’nin ayrılma sürecinde olduğu eşi ile nafaka krizi yaşandığı ve işten ayrılmış gibi gösterilerek kayıt dışı çalıştığı gelen iddialar arasında.
Cem Çiftci’nin bu yolla, ayrılık sürecinde olduğu eşini zor durumda bırakarak eşine ve çocuklarına nafaka vermemek için böyle bir durumun içine girdiği iddia ediliyor.

Editör: TE Bilisim