"Benim KGD'den ihracımın arkasında Ömer Selim Alan var" "Benim KGD'den ihracımın arkasında Ömer Selim Alan var"

Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı Japonya’daki temaslarını Hitoyoshi kentinde sürdürüyor. Program çerçevesinde Hitoyoshi Belediyesini ziyaret eden Başkan Kantarcı, burada, T.C Nagoya Başkonsolosu Damla Gümüşkaya ile de buluştu. Gümüşkaya’yı Hitoyoshi Belediyesi girişinde karşılayan Kantarcı, birlikte, fotoğraf sergisi de açtı. Başkanlığını Türk İş İnsanı Murat Enşici’nin yaptığı Kader Birliği Derneği (GOEN) Derneği tarafından açılan sergide, 6 Şubat’ta Türkiye’de meydana gelen deprem fotoğraflarına yer verildi.

AFET DİRENÇLİ KENTLER KONUSUNDA KARŞILIKLI GÖRÜŞ ALIŞVERİŞİNDE BULUNULDU
Hitoyoshi Belediye Başkanı Hayato Matsuoka ve Kumamoto Valiliği Meclis Başkanı Mizoguchi tarafından aynı anda kabul edilen Başkan Kantarcı, özellikle deprem ve sel başta olmak üzere, doğal afetlerin konuşulduğu görüşmede, muhataplarıyla,  afet dirençli kentler konusunda karşılıklı görüş alışverişinde bulundu.  

SEÇİMLERDEN SONRA ÇAYCUMA’YA GELECEKLER
Başkan Kantarcı, karşılıklı armağanların da sunulduğu görüşmede, Belediye Başkanı Matsuoka ile Kumamoto Valiliği Meclis Başkanı Mizoguchi’yi Çaycuma’ya davet ederken, Türkiye’deki yerel seçimlerin ardından ziyaret konusunda söz aldı.

WhatsApp Image 2023-11-30 at 15.48.28WhatsApp Image 2023-11-30 at 15.48.28 (2)WhatsApp Image 2023-11-30 at 15.48.28 (1)

Editör: Alican Köse