Türkiye Faal Futbol Hakem ve Gözlemciler Derneği Genel Merkezi olağan genel kurulda başkanlığa seçilen İlhan Erdem ve yeni yönetim kurulu İstanbul’da bir araya gelerek hakem ve gözlemcilerin geleceğine yönelik istişare ve değerlendirmem toplantısı gerçekleştirdi.

Toplantıya TFFHGD Genel Merkez Denetleme Kurulu üyesi ve TFFHGD Zonguldak Şube Başkanı Bayram Çiv de katıldı.

ACİL PLAN VE ÇÖZÜM ÖNERİLERİ MASAYA YATIRILDI

Feci kaza: Korku dolu anlar yaşadılar Feci kaza: Korku dolu anlar yaşadılar

Genel Başkanı İlhan Erdem başkanlığında yapılan toplantıda acil plan ve öneriler masaya yatırıldı. Özellikle hakem ve gözlemci ücretlerinin çok düşük olması ve acil olarak ücretlerin iyileştirilmesinin yanı sıra hakem ve gözlemcilerin çok daha iyi şartlarda görev yapabilmelerinin önünün açılması konusunda çalışmalar yapılması ile ilgili TFF Başkanı Mehmet Büyükelçi ve yönetiminin ziyaret edilmesi kararlaştırıldı. Önümüzdeki günlerde TFF ziyaret edilecek.

TOPLANTI İLE İLGİLİ DERNEK AÇIKLAMA YAPTI

TFFHGD Zonguldak Şubesi’nden yapılan açıklama şöyle: “Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Genel Başkanı İlhan Erdem’in tenzipleriyle denetleme kurulunda görevlendirilen Başkanımız Bayram Çiv İstanbul’da gerçekleştirilen istişare ve değerlendirme toplantısına katıldı.

İlhan Erdem, Zonguldak’ta görev yapan hakem ve gözlemcilerimize selamlarını ileterek; “Spor kamuoyu, hakemlerimiz ve gözlemcilerimiz müsterih olsun Türk hakemleri ve gözlemcileri en iyi koşullarda, huzur ve güven içerisinde görevlerini icra etmek için ne gerekiyorsa yapılacağının, hakemlerimizin ve gözlemcilerimizin daima yanlarında büyük destekçisi olacağımızın kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

BAYRAM ÇİV: “GENEL BAŞKANIMIZ ZONGULDAK’A GELECEK”

TFFHGD Zonguldak Şube Başkanı Bayram Çiv, “Genel Merkez Yönetim Kurulu toplantımız Genel Başkanımız İlhan Erdem başkanlığında oldukça yararlı geçti. Hakem ve Gözlemcilerimizin menfaatleri doğrultusunda ne gerekiyorsa yönetim olarak hamleler yapılacak. Önceliğimiz ücretler olacak. Bu konuda önümüzdeki günlerde TFF’yi ziyaret edeceğiz.

Genel Başkanımız İlhan Erdem önümüzdeki günlerde Zonguldak’a gelerek hakem ve gözlemcilerimizde tanışacak, görüş alışverişinde bulunacağız” dedi.

Muhabir: Ender Yüksel