Tavuk döner yiyen 14 kişi hastanelik oldu! Tavuk döner yiyen 14 kişi hastanelik oldu!

Düzenlenen törene Zonguldak Valisi Osman Hacıbektaşoğlu, Rektör Prof. Dr. İsmail Hakkı Özölçer, rektör yardımcıları ve hastane personeli katıldı. Hastaneyi ve yenilenen servisleri tanıtan video gösterisinden sonra konuşma yapan Başhekim Doç. Dr. Özcan Pişkin son iki yılda hastanenin büyük bir dönüşüme imza attığını ve bu dönemdeki dönüşüm için yaklaşık 80 milyon Lira kaynak oluşturulduğunu belirtti. Doç. Dr. Pişkin yeni alınan anjiyografi cihazı ile beraber son 10 ayda 2000 anjiyo yapıldığını ve 800 stent işlemi uygulandığını vurgulayarak Prof. Dr. İsmail Hakkı Özölçer’e süreç içerisindeki bütün destekleri için teşekkür etti.
Prof. Dr. İsmail Hakkı Özölçer ise hastanenin, üniversitenin görünen yüzü olduğunu, ancak zaman içerisinde yıprandığını, hastaneye gerçekleştirilen bu dönüşüm sürecinin üniversite adına çok büyük kazanç olduğunu belirterek yenilenme sürecinde emeği olan herkese teşekkür etti.
Başhekim Doç. Dr. Özcan Pişkin hastanede gerçekleştirilen yenilenme çabaları hakkında bilgi vererek Prof. Dr. İsmail Hakkı Özölçer’e desteklerinden dolayı teşekkür etti.

AW077048_01AW077048_02AW077048_04AW077048_03

Kaynak: İHA