Türkiye Faal Futbol Hakem ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) Başkanı İlhan Erdem ve Yönetim Kurulu Üyeleri, İstanbul ASKF’de TFF İcra Kurulu Üyesi ve Amatör İşlerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Ali Düşmez’i ziyaret etti.

Kadınlar halı sahada buluştu! Kadınlar halı sahada buluştu!

ZONGULDAK ŞUBE BAŞKANI BAYRAM ÇİV DE ZİYARETTE HAZIR BULUNDU

Ziyarette Türkiye Faal Futbol Hakem ve Gözlemciler Derneği Zonguldak Şube Başkanı ve aynı zamanda Genel Merkez Denetleme Kurulu üyesi Bayram Çiv de hazır bulundu.

Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu (TASKK) Genel Başkanlığı ve İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (İASFK) Başkanlığını yapan Ali Düşmez’in ev sahipliğindeki buluşmada, MHK eski Başkanı Yusuf Namoğlu, MHK Üyesi Ahmet Erdoğan ve Türkiye’nin diğer illerinden gelen faal futbol hakemleri dernek başkanları da yer aldı.

HAKEMLERİN SORUNLARI GÜNDEME GELDİ

İstanbul ASKF’nın Orhan Saka Amatörler Evi’ndeki merkezinde gerçekleşen toplantı Türk hakem camiası ve spor taban birlikleri açısından oldukça verimli geçti. 2023-2024 futbol sezonu, genel değerlendirmeler, amatör branşlarda maçlara çıkan hakemlerin sorunları konusunda görüş ve önerilerin ele alındığı toplantı karşılıklı fikir alışverişi ve takdimlerden sonra toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

Muhabir: Ender Yüksel