Gençlik ve Spor İl Müdürü 
Hakan Yüksel, Gençlik merkezi kafeteryasında milli Sporcularla bir araya gelerek sohbet etti gerçekleştirilen ve gerçekleştirilecek olan uluslararası spor müsabakaları ile ilgili karşılıklı görüş alışverişinde bulundular ardından hep birlikte toplu fotoğraf çektirdiler.


Gençlik ve Spor İl Müdürü Hakan Yüksel, Milli sporculara ilimize  olan Katkılarından dolayı teşekkür ettiğini ifade etti.
Zonguldak’ta aktif olarak 70 turunda milli sporcunun olduğunu ve bu sene her geçen güne daha da arttığını belirten gençlik Spor il müdürü Hakan Yüksel şunları ifade etti:

“Milli sporcularımızla biz her zaman birlikteyiz.  Bugün de onlarla beraber milli sporcularımızın hem fotoğraflarının çekilmesi il içerisinde tanıtılması amacıyla bir program düzenlenmiştik. Bunu da fırsat bilerek onlarla bir araya geldik. Sıkıntıları var mı? Yapmamız gereken bir durum var mı diye. Kendileriyle toplantı yaptık, görüş alışverişinde bulunduk. Dinledik kendilerini. Taleplerini isteklerini ilettiler. Biz de onların spor hayatlarını daha kolay olmaları, rahat bir şekilde çalışmalarına devam ettirebilmeleri adına isteklerini yerine getirmeye çalışıyoruz. İlimiz adına güzel bir şey. İnşallah 19 Mayıs'ta da onlarla birlikte güzel bir program düzenleyerek onların Zonguldak ilinde de daha iyi tanınması, daha fazla görünür olmaları açısından çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. Kendilerine vermiş oldukları emeklerden dolayı teşekkür ediyoruz. İlimize kattıkları değer için bundan sonraki spor hayatlarında da başarılar diliyorum.

CHP Milletvekilleri Zonguldakspor yürüyüşüne katılacak CHP Milletvekilleri Zonguldakspor yürüyüşüne katılacak

İlimizde aktif olarak 70 Milli sporcumuz var be bu sayımız her geçen gün artıyor” dedi.

A31B774D 62Ab 42Ba B956 3D54Ca311E05A0F6Cd0F 6017 4561 8D66 091A32Ddd5E5

Kaynak: ERCAN DEMİR