Ziraat Türkiye Kupası'nda 4. eleme turu heyecanı, yarın oynanacak 6 karşılaşmayla başlayacak.
ZONGULDAK’IN GURURU HAKAN ERGİN’E MHK’DEN GÖREV
Ziraat Türkiye Kupası 4. Eleme turu öncesinde Merkez Hakem Kurulu maçları yönetecek hakemleri açıkladı.
Zonguldak’ın gururu C Klasman hakemi, yönettiği maçlardaki başarısı ile gelecekte Süper Lig’e yükselmesi öngörülen ve MHK’nin gözde hakemlerinden Hakan Ergin’e 1’nci Lig ekiplerinden Keçiörengücü ile Muşspor arasında oynanacak maçta 4’nücü hakem olarak görev geldi.
PROFESYONEL LİGDE SON 3 MAÇI
Hakan Ergin son 3 maçında 3. Ligde 1-1 biten Karaköprü Belediyespor-Silivrispor maçı yönetti, 2.ligde 1-0 Afyonspor’un Altınordu’yu yendiği maçta 4.hakem, ve son maçta ise 3.ligde 0-0 biten Erbaaaspor-Kuşadasıspor maçını başarıyla yönetti.
HAKEMLİK KARİYERİ HER GEÇEN YIL YÜKSELİYOR
Zonguldaklı hakem Hakan Ergin yükseldiği yıldan itibaren 2.ligde 8 maç, 3.ligde 50 maç, BAL’da 24 maç ve Ziraat Türkiye Kupası’nda ise 3 maç olmak üzere toplam 85 yönetti.
BAŞKENT’E HAREKET ETTİ
Hakan Ergin kritik maç öncesinde Zonguldak’tan ayrılarak Ankara’ya hareket etti.
Kupanın 4. eleme turu, tek maç eleme usulüne göre oynanacak. Müsabakalarını kazanan takımlar, adlarını 5. eleme turuna yazdıracak.

İŞTE ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI 4.TUR PROGRAMI
5 ARALIK SALI

13.00 Ankara Keçiörengücü-Muş 1984 Muşspor (Aktepe)

13.00 VavaCars Fatih Karagümrük-Belediye Derincespor (Atatürk Olimpiyat)

15.00 Siltaş Yapı Pendikspor-Isparta 32 Spor (Pendik)

17.00 Bitexen Antalyaspor-Kepezspor (Corendon Airlines Park Antalya)

19.00 Yılport Samsunspor-Tokat Belediye Plevnespor (Yeni 19 Mayıs)

21.00 Corendon Alanyaspor-Kocaelispor (Alanya Oba)

5 kırmızı kart, 2 gol, 3 puan! 5 kırmızı kart, 2 gol, 3 puan!

6 ARALIK ÇARŞAMBA

13.00 Teksüt Bandırmaspor-Somaspor (Bandırma 17 Eylül)

13.00 Kasımpaşa-Kırşehir Futbol SK (Recep Tayyip Erdoğan)

13.00 Bodrum FK-Menemen FK (Bodrum İlçe)

13.00 Erzurumspor FK-Anagold 24 Erzincanspor (Erzurum Kazım Karabekir)

14.00 Boluspor-Amed Sportif Faaliyetler (Bolu Atatürk)

14.00 Ümraniyespor-Güneş Holding Çankayaspor (Ümraniye Şehir)

14.00 Eyüpspor-Ankara Demirspor (Eyüp)

14.00 Gençlerbirliği-Bornova 1877 Sportif Yatırımlar (Eryaman)

14.00 Adanaspor-Esenler Erokspor (Yeni Adana)

14.00 Göztepe-1461 Trabzon FK (Gürsel Aksel)

14.00 Altay-Tuna Tarım Kırklarelispor (Alsancak Mustafa Denizli)

14.00 Sakaryaspor-Ankaraspor (Yeni Sakarya Atatürk)

15.00 TÜMOSAN Konyaspor-Beyoğlu Yeni Çarşı (MEDAŞ Konya Büyükşehir Belediye)

17.00 Atakaş Hatayspor-Düzce Cam Düzcespor (Yeni Mersin)

19.00 Mondihome Kayserispor-Vefa Group Vanspor (RHG Enertürk Enerji)

21.00 Trabzonspor-Ahlatcı Çorum FK (Papara Park)

7 ARALIK PERŞEMBE

13.00 Manisa FK-GMG Kastamonuspor (Mümin Özkasap)

13.00 EMS Yapı Sivasspor-Kuzey Marmara AŞ Arnavutköy Belediyespor (BG Group 4 Eylül)

15.00 Gaziantep FK-Etimesgut Belediyespor (Kalyon)

17.00 MKE Ankaragücü-İskenderunspor (Eryaman)

19.00 Çaykur Rizespor-Bucaspor 1928 (Çaykur Didi)

21.00 RAMS Başakşehir-ASTOR Enerji Şanlıurfaspor (Başakşehir Fatih Terim)

HABER: ENDER YÜKSEL

WhatsApp Image 2023-12-04 at 14.10.50

Editör: Efekaan Başar