• USD 31,08
  • EUR 33,66
  • ALTIN 2.034,28
  • BİST100 9.374,20
  • BTC 51.750

Zondef Haberleri

zondef haberleri ve güncel zondef gelişmeleri, zondef ile ilgili tüm video, zondef fotoğrafları ve zondef haberleri Elmas Televizyonu - Zonguldak 'ın Haber Kanalı | Zonguldak Haberleri sitemizde


Genel
Güncel

ZONDEF Zonguldak Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı Ziya Öncan ve Yönetim Kurulu Adalet Bakanı Yılmaz Tunç ile araya geldi.

Ekonomi

ZONDEF Başkanı Ziya Öncan, İstanbul'da gerçekleştirilen Zonguldak Tanıtım Günleri'nin tüm heyecanıyla devam ettiğini ifade etti. Öncan, "Yine yeni yeniden Zonguldak...

Genel

Zonguldak Dernekler Federasyonu'nun 9-12 Kasım'da düzenleyeceği Zonguldak Tanıtım Günleri'nin programı başladı.

Kültür Sanat

Zonguldak Dernekler Federasyonu'nun 9-12 Kasım'da düzenleyeceği Zonguldak Tanıtım Günleri'nin program akışı belli oldu.

Zonguldak

Cumhuriyetimizin 100. Yılında Türkiye Cumhuriyetinin ilk vilayeti Zonguldak İstanbul'a geliyor.

Genel

Zonguldak Dernekler Federasyonu (ZONDEF) ile TSO işbirliğiyle gerçekleştirilecek olan Zonguldak tanıtım günleri 9-12 Kasım tarihleri arasında İstanbul'da gerçekleştirilecek.

Genel

3. Zonguldak günleri başlıyor Zondef Genel Başkanı Ziya Öncan 3.ncü Zonguldak günlerinin Atatürk Hava Limanında gerceklestiriceklerini söyledi.

HABERDE İNSAN

Zonguldak Dernekleri Federasyonu 5. Olağan Genel Kurulu'nda Genel Başkan Ziya Öncan güven tazeleyerek yeniden başkanlığa seçildi.

HABERDE İNSAN

ZONDEF Zonguldak Dernekleri Federasyonu Piknik Etkinliğinde buluştu.Yöresel sanatçıların yer aldığı piknikte, Geleneksel oyunlar ve çocuklar ise doyasıya eğlendi.

Genel

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı ve İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayı Murat Kurum, İstanbul seçim çalışmaları çerçevesinde Pendik’te Zonguldaklı...

HABERDE İNSAN

Zonguldak Dernekler Federasyonu Ramazan Ayı dolayısıyla kurulan Madenciler Mahallesi'nde 2 bin kişilik iftar yemeği verdi.