• USD 31,08
  • EUR 33,65
  • ALTIN 2.032,57
  • BİST100 9.374,20
  • BTC 51.750

Pazar Haberleri

pazar haberleri ve güncel pazar gelişmeleri, pazar ile ilgili tüm video, pazar fotoğrafları ve pazar haberleri Elmas Televizyonu - Zonguldak 'ın Haber Kanalı | Zonguldak Haberleri sitemizde


Ekonomi

Zonguldak’ta halk pazarında fiyatların ucuz olması vatandaşın yoğun ilgisine neden oldu.

Ekonomi

Zonguldak'ta Soğuksu semtine kurulan halk pazarı beklenen ilgiyi görmedi.

Spor

BAL’da Pazar günü oynanması gereken, şiddetli fırtına nedeniyle ertelenen Ereğli Belediyespor-Alaplı Belediyespor maçı yarın (Çarşamba) oynanacak. Hava şartları Çarşamba günü...

Spor

Zonguldak’ta Pazar günü meydana gelen şiddetli fırtına ve sağanak yağış nedeniyle ertelenen maçların tarihleri açıklandı.

Ekonomi

Bilimsel adı 'Lactarius salmonicolor' olan kanlıca mantarı Karabük’te kilosu 200 TL’den pazardaki yerini aldı.

Ekonomi

 Zonguldak’ta halk pazarında pazarın en dikkat çeken ürünü biber ve fasulye oldu.

Zonguldak

Zonguldak’ta her Cumartesi günü Soğuksu semtinde kurulan halk pazarına vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Vatandaşlar geçen haftaya kıyasla fiyatlardan memnun kaldı. 

Asayiş

Pazar günü yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili Seçimleri nedeniyle Zonguldak'taki Fener Caddesi araç trafiğine kapatılacak.

Asayiş

Bartın’da meyve ve sebze satışı yapılan pazar yerinde çıkan yangında çok sayıda tezgah zarar görürken ürünlerde kullanılamaz hale geldi.

Asayiş

İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü personelince İl merkezi Soğuksu bölgesinde kurulan pazar alanında bilgilendirme yapıldı.