banner51

banner5

banner52

Ulupınar Konutları’nda isyan!

Zonguldak’ın Devrek ilçesinde faaliyet gösteren Ulupınar İnşaat’ın yaptığı Ulupınar Konutları’nda isyan var.

HABERDE İNSAN 16.11.2022, 11:40 16.11.2022, 13:32
Ulupınar Konutları’nda isyan!

AK Parti’den 24.ve 26. Dönem Zonguldak Milletvekili olan Özcan Ulupınar’ın kardeşi Celal Ulupınar’ın Devrek İlçesinde yaptığı konutların iskân belgesi olmadığı için ne yolu yapılıyor nede evleri satın alan kişiler evine elektrik alabiliyor. Binaların iskân belgesi olmadığı için evlere elektrik şantiye üzerinden verilirken, şantiye yetkililerinin elektrik fiyatlarını ödememesi üzerine de 15 günde bir elektrikler kesiliyor.  Evlerin yapılarak satılmasının üzerinden 3 yıl geçmesine rağmen hala İskan belgesinin çıkartılmamasına tepki gösteren vatandaşlar isyan etti.
“MAĞDURİYETİMİZİN GİDERİLMESİNİ İSTİYORUZ!”
Duruma tepki gösteren vatandaşlar; “Biz 3 yıl önce bu evleri Ak Parti’den milletvekili olan Özcan Ulupınar’ın kardeşi Celal Ulupınar’dan aldık. İskan belgesi olmayan evleri bize sattı. İskan belgesi yok diye evimize ne elektrik alabiliyoruz nede belediyeye yol yaptırabiliyoruz. Evlere elektrik şantiye üzerinden veriliyor. Onlarda faturayı ödemediği için 15 günde bir elektrikler kesiliyor. Biz burada mağduruz. Mağduriyetimizin giderilmesini istiyoruz” dedi.
“BU YIL SONUNA KADAR MAĞDURİYETLER GİDERİLECEK!
Apartman yöneticilerinden Elmas Televizyonu’na yapılan açıklamada Ulupınar İnşaat yetkililerinin bu yıl sonuna kadar mağduriyetlerinin giderileceği konusunda kendilerine söz verildiğini belirtirken, bu yıl sonuna kadar hiçbir aksaklığın olmayacağı konusuna vurgu yaptılar.

Kaynak: ELMAS TV
Yorumlar (12)
Bir site sakini 3 hafta önce
Hatta şöyle diyeyim, asıl asıl asıl sorun bizleri mağdur eden, geçici abonelik almamız için bizi 2 senedir bekletip upraştıran EnerjiSa’nın ta kendisidir. Her şey, doğalgaz, internet ve su adımıza iken, elektrik neden sorun olmaktadır? Bu haber gerçeği yansıtmamaktadır, bir site sakini olarak esas sorun EnerjiSa’dan kaynaklanmaktadır. Net.
Orkun A blok 3 hafta önce
Şuan soruların kaynağı ulupınarlar değildir, ulupınarlar sorunları çözmek için gerekli desteği sağlamaktadır. Zaten inşaatın sahibidir ulupınarlar değildir sadece arsayı satanlar onlardır bizlerde daireleri onlardan almadık, enerjisa trafo koyulmasını onayladığı halde trafo gelmemiştir, geçici elektrik alma hakkımız olduğu halde alamıyoruz, iskan sürecinin eksiklerini de ulupınarlar insanlar mağdur olmasın diye tamamlamaya çalışmaktadır.
Ata C blok 3 hafta önce
Site sakini olarak yazıyorum bizim mağduriyet imiz Ulupınar dan kaynaklı değil Enerjisa nın enerjimizi vermemesidir ulupınarın site için yaptığı uğraşları görüyor ve biliyoruz.
Gökhan D Blok 3 hafta önce
Problemin asıl kaynağı Ulupınar değildir, asıl problem Güzelsur inşaat ve Enerjisa dır. Evlerde doğalgaz bireysel fatura oluyorda elektrik neden olmuyor asıl bunun sorulması lazımdır. Daireyi güzelsur inşaattan aldım Ulupınar olmasaydı belki tapuyu bile alamayacaktık. Güzelsur inşaat ve ekibi eksiklerini tamamlamamıştır fakat Ulupınarların işinin başında olduğunu ve Güzelsurun yapmadığı eksikleri yaptığının canlı şahidiyiz.
Gökhan D Blok 3 hafta önce
Güzelsur
İnşaat bence şansınızı zorlamayın derim,
Yapmadığınız bütün işlerin fotoğraflı belgeli yayınlamak zorunda kalırız maazAllah. Daha garajı olan apartmanımıza öyle güzel yol yapmışsınız ki arabayla bile giremiyoruz. Yapıyoruz dediğiniz evime 150.000 TL sizin yapmadığınız işleri temizlemek için para harcadım hala harcıyorum. Daha apartman otomatik leri çalışmıyorken kendi cebimden elektrik hattı çektirdim ve daha niceleri...
Güzel sur inşaat 3 hafta önce
Azı olan konuşuyor biz guzelsur inşaat olarak burdayız biz enerji sa deyiliz biz 2020 yılında müracaat etmişiz ihalesi yapılmış ama gelmiyorlar eksik dediğiniz şeyleri şu anda biz guzelsur olarak yapıyoruz lütfen bilip bilmeden kimse konuşmasın şu andaki bütün işleri güzel sur yapıyor
Ali ÇORAK 3 hafta önce
Bu işin sorumlusu güzelsur inşaat ve enejisa. Yeni torba yasaya göre; elektrik ve su açılışlarında iskan zorunlu değil. Ulupınarlar işinin ehli insanlar. Hiç bir zaman kendil isimerine leke getirtmezler. Ben kendilerinden daire satın aldım ve memnunum. Eksiklerini birebir tamamlıyorlar
Ata C blok 3 hafta önce
Site sakini olarak yazıyorum bizim mağduriyet imiz Ulupınar dan kaynaklı değil Enerjisa nın enerjimizi vermemesidir ulupınarın site için yaptığı uğraşları görüyor ve biliyoruz
Bir site sakini 3 hafta önce
Hatta 2020’den onaylı olmasına rağmen EnerjiSa hala trafoyu yapmayarak bizleri mağdur üstüne mağdur etmektedir. Bu sayede kanunen de hakkımız olan geçici abonelik alabilirdik, ama EnerjiSa neyi beklemektedir merak ediyoruz?
Madenci 3 hafta önce
Site sakını yakini olarak yazıyorum.
Bütün mağduriyetlerin sorumsulusu Guzelsur inşaat ve Enerjisadir.(çalışmayan asansörler,verimsiz düşük elk., suların düşük tazyikde gelmesi, internet bağlanması, yolların yapılmaması,Site içindeki D bloğa çıkan beton yol hiçbir işe yaramıyor arabaların çıkışta arka tamponları yere değiyor, üstte altı değiyor.O beton yolun dolgu yapılması gerekiyor.
Ulupınar lar gerekli yardımı yapıyor Sorumlu Guzelsur inşaat ve Enerjisadir.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Namaz Vakti 08 Aralık 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı