banner51

banner50

banner53

banner52

banner59

Murat Kotra'dan Teşekkür mesajı!

MHP Zonguldak 1. Sıra Milletvekili adayı ve MYK Üyesi Murat Kotra, dün yapılan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimlerinin ardından açıklamada bulundu.

HABERDE İNSAN 15.05.2023, 13:28
Murat Kotra'dan Teşekkür mesajı!

Teşkilata ve Zonguldak halkına teşekkür eden Murat Kotra: "Şehrimize hizmet edebilmek için "Herşeyden önce Türkiye" diyerek girmiş olduğumuz demokrasi yarışında şahsıma ve partime vermiş olduğunuz destek hedefimize ulaşmak için yeterli olmasa da her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.
Propaganda sürecinde ve oy kullanma ve sayım sürecinde Zonguldaklılık nezaketinden ödün vermeyen tüm hemşehrilerime, basın mensuplarımıza, propaganda süresince bizlerle birlikte olan teşkilat mensuplarıma, sandık kurulu üyelerimize ve müşahitlerimize de ayrı ayrı teşekkür ediyorum.
Özellikle bu süreçte desteklerini hep üzerimde hissettiğim başta İl Başkanımız Mustafa Öztürk olmak üzere İl Yönetim Kurulu Üyelerimize, İlçe Başkanlarımıza ve İlçe Yönetim Kurulu Üyelerimize, İl-İlçe Kadın Kollarımıza, Sendikalarımızın Başkan Yönetim ve Üyelerine, teşkilatımızın her kademesinde görev alan ülküdaşlarıma; milletvekili adayı ülküdaşlarıma, ülküdaşlık hukukunu herşeyin üzerinde tutan kadirşinas ülkücü ağabeylerime, kardeşlerime; beklentisiz bir şekilde en az bizim kadar yorulan kıymetli hanımefendilere, beyefendilere; Ülkü Ocakları İl Başkanımız Gökmen Karali ve Yönetimine, İlçe Ocak Başkanlarımıza ve Ülkü Ocaklarımızın yiğit bozkurtlarına ayrı ayrı teşekkürü borç bilirim.
Milletvekili seçim sonuçlarının Zonguldak ve Türkiyemiz için hayırlı olmasını diliyor, tüm hemşehrilerime selam, sevgi ve saygılarımı sunuyorum."

Kaynak: ELMAS TV
Yorumlar (0)