banner51

banner50

banner53

banner58

banner5

banner52

banner59

CANLI YAYINDA FLAŞ AÇIKLAMA!

Önceki Dönem İYİ Parti Zonguldak Milletvekili adayı Batu Müftüoğlu'nun geçtiğimiz hafta Elmas Televizyon'unda yayınlanan Kara Tren Programı'nda Gazeteci Vedat Kılıç’ı adını vererek “Beni cüruf işinin içine çekmek istiyor, benden para istiyorlar. Benim Erdoğan Erdem ile bir alakam yok ” demişti.

HABERDE İNSAN 24.02.2023, 12:02 24.02.2023, 14:32

Gazeteci Vedat Kılıç bu hafta yayınlanan programa telefonla katılarak cevap verdi. Kılıç, "Sizin yayınınızda bana iftira attı. İddialarını ispat etmesini istiyorum." dedi.
Elmas Televizyonu’nda ekranlara gelen Gazeteci Şenol Azman'ın sunduğu Kara Tren programına katılan Önceki Dönem İYİ Parti Zonguldak Milletvekili adayı Batu Müftüoğlu canlı yayında Ereğli’de çevre katliamı yaptığı iddia edilen Ege Doğa Firmasının sahibi Erdoğan Erdem ile bir alakasının bulunmadığını söylemişti. Erdoğan Erdem’i eleştiren Gazeteci Vedat Kılıç’ın kendisinden parası istediğini söyleyen Batu Müftüoğlu’na Gazeteci Vedat Kılıç Kara Tren programına katılarak cevap verdi. Kılıç: "Ben Batu Müftüoğlu'nu davet etmedim, dostlarımı kullanarak ofisime geldi, benim bir talebim olmadı. 'Benden para istedi, para talep ettiler' diye bir şey söyledi. Benim asla böyle bir talebim olmadı." dedi. 
Vedat Kılıç, Batu Müftüoğlu’nun bir dostu aracığıyla  davet etmediğim halde Gazeteci Seyfi Boyraz ile ofisine geldiğini ve kendisine ‘Ne istiyorsun’ diye sorduğunu söyledi.
Vedat Kılıç’ın açıklamaları şu şekilde;
"Biz Batu Müfütoğlu ile görüştük. Daha doğrusu ben o akşam ofisimde oturuyordum, Batu Müftüoğlu benle görüşmek istediğini söyledi. Ben görüşmek istemediğimi söyledim kendine. Onun üzerine ortak bir dostumuz Esat Koç beni aradı dedi ki; 'ofisinde misin Vedat Kılıç'. Ben de 'ofisimdeyim' dedim. 'Yanına gelebilir miyim' dedi. Esat abi 'sen her zaman gelebilirsin yanıma' dedim. Esat abi geldi Batu Müftüoğlu ve Seyfi Boyraz  geldi. Ben Batu Müftüoğlu'nu ofisime davet etmedim. 'Benden para istedi, para talep ettiler' diye bir şey söyledi. Benim asla böyle bir talebim olmadı. Hatta Batu Müftüoğlu ile benim ofisimde 2 saatlik görüme oldu. 'Sen ne istiyorsun' dedi. 'ben hiçbir şey istemiyorum' dedim. Ben adaletin yerini bulmasını istiyorum. Bu kişi şehir dışından gelmiş, bu şehri zehirliyor. Kanunsuz işler yapılıyor. 'Bu noktada ben bunları yazıyorum' dedim. 'Batu Müftüoğlu'nun bu olayla ne alakası var ben onu soruyorum' dedi. Senin bu olayla ne alakan var? Batu Müftüoğlu bu olayla ilgili hiçbir soruma cevap vermedi. Sizin yayınınızda bana iftira attı. İddialarını ispat etmesini istiyorum. Ben Batu Müftüoğlu'nu davet etmedim, dostlarımı kullanarak ofisime geldi, benim bir talebim olmadı.

Kaynak: ELMAS TV
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Mevcut Milletvekillerinden Hangisini Yeniden Aday Olarak Görmek İstersiniz?
Mevcut Milletvekillerinden Hangisini Yeniden Aday Olarak Görmek İstersiniz?