pagead2.googlesyndica

banner51

banner50

banner53

banner52

banner59

Burçin Gülay& Ali Özön'ün mutlu günü

Zonguldak'ın tanınmış eşraflarından merhum Safiye Akgün Gülay- Abdullah Gülay'ın biricik kızları iş insanı Burçin Gülay ile Ayşe- Abdullah Özön'ün evlatları Dr. Ali Özön Ankara'da düzenlenen muhteşem törenle dünya evine girdi.

HABERDE İNSAN 20.08.2022, 00:46 22.08.2022, 00:14
Burçin Gülay& Ali Özön'ün mutlu günü

Ankara İncik Pelops Otel' de Burçin- Ali’nin düzenlen düğün törenine Ak Parti Zonguldak Milletvekili Şükran- Polat Türkmen, Gelinin Dayısı Muhammet Akgün, Elmas TV Koordinatörü ve Halkın Sesi Gazetesi  Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Cevdet Akgün, Gelinin kardeşi iş insanı Murat Gülay, Gelinin kuzeni iş insanı Emre Acar ile Zonguldak'ın bürokrasi, İş dünyası ve şehrin ileri gelenleri Damadın yakınlarına ve ailesi katıldı. 
Kamile, Miyase, Murat ve Gülseren kardeşler ablaları Burçin Gülay'ı bir an olsun yalnız bırakmadı.  Gelinin kuzenleri Serkan- Muhsin Enes ve Meltem, İrem Akgün' de çiftlerin mutluluğunu paylaşanlar arasındaydı. Milletvekili Şükran-Polat Türkmen çifti Halalarının torunu olan Burçin’in düğün töreninde dayıları Muhammet Akgün ile birlikte konuklarla tek tek ilgilendiler. 
Görkemli düğün töreninde genç çiftler müzik eşliğinde doyasıya eğlendi. Elmas TV ailesi olarak Burçin & Ali Özön çiftini kutluyor, ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Kaynak: ELMAS TV
Yorumlar (0)