banner51

banner50

banner53

banner52

banner59

"BİZİM TARAFTA BEBEK KATİLİNİ DIŞARI ÇIKARACAK SÜTÜ BOZUK YOK!"

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Merkez İlçe Başkanı Ebru Uzun, 14 Mayıs seçimleri nedeniyle teşekkür ederken, 2. Turda kazanacaklarını söyledi.

HABERDE İNSAN 17.05.2023, 11:35
"BİZİM TARAFTA BEBEK KATİLİNİ DIŞARI ÇIKARACAK SÜTÜ BOZUK YOK!"

Uzun yaptığı açıklama şu görüşlere yer verdi;
"Öncelikle 14 Mayıs günü gerçekleşen seçimlerde gören alan sandık görevlisi, müşahit, bina sorumlusu ,bina bilişim sorumlusu ve avukat arkadaşlarımıza ; Seçim öncesi sahada yaptığımız çalışmalara destek olan parti üyelerimize ve seçmenlerimize çok ama çok teşekkür ederim.
Evet zor olacağını biliyorduk ama, ilk turda bitmesi için de inancımızı ve mücadelemizi  hiç eksiltmedik. Nihayetinde seçim 2. tura kaldı .Bizler hala aynı kararlılık ve inançla 28 Mayıs'a hazırlanıyoruz. Kazanacağımıza olan inancımız tam .
Yalan konuşmayacağım çok zorlanıyoruz çünkü; 21 yıldır iktidar edenler bir kimlik inşa etmiş ,imam hatipleriyle ,kuran kurslarıyla ,sahip olduğu TV kanallarıyla ,buralarda yayınlanan dizilerle ve diğer tüm takviye kuvvetleri (tarikatlar,cemaatler) ile inşa ettiği bu kimliğe laf anlatma şansımız yok,bunu gördük .
Anlamakta zorlandığım Atatürk Türkiye'sini talan edenleri ve Atatürk devrimlerini yok sayanların yalanlarına ,iftiralarına tenezzül edenler....
Farkındaysanız 21 yıllık iktidar hala terör tehdidi ,bölünme korkusu ile varlığını sürdürmeye çalışıyor..
HDP ve PKK üzerinden Cumhurbaşkanı adayımız sayın Kemal Kılıçdaroğlu ve Millet İttifakı’nı hedef alan, “Kandil’den talimat alıyorlar”, “Bebek katili Apo’yu serbest bırakacaklar”, “Selo’yu serbest bırakacaklar”, “Özerklik verecekler” sözleri ile “Bunlar LGBT’ci”, “Erkek erkeğe evlilik olacak” gibi hatta Süleyman Soylu’nun daha ileri giderek söylediği “hayvanla evlilik” gibi abuk subuk kepazeliklere tenezzül eden vatandaşlarımızın vicdanına ve aklına sesleniyorum; “Bizim tarafta bebek katilini çıkaracak sütü bozuk yok”
PKK ile halay çekmişliğimiz, FETÖ ile aynı yolda yürümüşlüğümüz ,ne istedilerse vermişliğimiz yok.
 Zor olmasa gerek hafızaları diri tutmak 2019 yerel seçimlerinde Ankara ve İstanbul Büyük Şehir Belediye seçimlerinde de herkesi su saatlerinizi PKK'lılar okuyacak diyerek deli saçmalarıyla korkutmaya, kandırmaya çalışmışlardı .
'Hiçbir şey olmadıysa bile  bir şeyler oldu'  diyerek hukuksuzca iptal ettiğiniz seçimde nasıl ki 13bin oy farkını 800bine çıkarttık ,yine yaparız yine başarırız ...
Evet yine hiçbir şey olmadıysa bile bir şeyler oldu ama her şey çok güzel olacak … KAZANACAĞIZ."

Kaynak: ELMAS TV
Yorumlar (3)
karadon memur sitesi 2 hafta önce
yorumu yayınlıyamazsın ama yazmadan edemiyeceğim rahmetli babanın bir arkadaşıyım ama o partiye kürek tutuyorsun o atılan başlık tuttuğun yola uymuyor burası vatanımız saygılar
CİNGAN FERDİ 2 hafta önce
VALLAHİ KOMİKSİNİZ EBRU HANIM. İNSANLARIN AKLIYLA DALGAMI GEÇİYORSUNUZ? BEBEK KATİLLERİYLE İTTİFAK YAPAN SİZ DEĞİLMİSİNİZ? ONLARA VAATLERDE BULUNAN SİZSİNİZ. İÇİNİZDEN YETİŞEN KALİTELİ İSİMLERİN ÖNÜNÜ KESEN GENE SİZSİNİZ, ÖRNEK MUSTAFA SARIGÜL, MUHARREM İNCE HATTA MERVE KIR. KEMAL KILIÇTAROĞLU, BU VATAN HAİNLERİNE YANAŞARAK HEM PARTİYİ HEM CHP Yİ BİTİRMİŞTİR EBRU HANIM. SAYGILAR
MUSTAFA 2 hafta önce
ÖZERKLİK GETİRECEM DİYEN,KAVALAYI,APO NUN HEYKELİNİ DİKECEZ DİYEN DEMİRTAŞI HAPİSTEN CIKARACAZ DİYEN SENIN GENEL BASKANIN...NE ANLATIYORSUNUZ ONU ANLAMADIM.