banner51

banner5

banner52

Avcı, "Türkiye'nin yüz yılı olacak"

Ak Parti il başkanı Muammer Avcı, Cumhuriyetimizi kuruluşunun 99'uncu yılını kutladı. Avcı yaptığı açıklamada, "Binlerce yıllık Türk medeniyetinin Anadolu topraklarında kurduğu üçüncü büyük devletimiz olan Türkiye Cumhuriyeti’nin 99. kuruluş yıldönümünü ortak bir sevinç ve mutlulukla kutluyoruz.

HABERDE İNSAN 28.10.2022, 22:48 28.10.2022, 23:46
Avcı, "Türkiye'nin yüz yılı olacak"

Ak Parti İl Başkanı Avcı, 
" Bağımsızlığımızın ve Ülkemizin bölünmez bütünlüğünün simgesi olan, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere bütün şehid ve gazilerimizi rahmetle anıyoruz. Ecdadımızın vatanı ve milleti uğruna kurtuluş savaşında gösterdiği kahramanca mücadele sonrası elde ettiği zaferle, Türkiye Cumhuriyetinin temelleri atılmış oldu.

29 Ekim Cumhuriyet bayramını kutladığımız bu Bayram günlerinde Ankara’da Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın açıkladığı TÜRKİYE YÜZYILI vizyonuna katılarak şahitlik ettik. Bu kutsal amaç uğruna hedeflerimize ulaşana kadar çalışmak üzere aynı kararlılık ve inançla yürüyerek, şehrimiz ve ülkemiz için çok daha müreffeh ve mutlu bir Türkiye için hayırlı hizmetler yapmayı Cenabı Allah’tan niyaz ediyorum. Saygılarımla"

 

Kaynak: ELMAS TV
Yorumlar (0)
Namaz Vakti 08 Aralık 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı