"Zonguldaklı seçmen Türkiye'nin en kaliteli seçmeni" "Zonguldaklı seçmen Türkiye'nin en kaliteli seçmeni"

Altan konuşmasında, çocukları kötü alışkanlıklardan ve sokaklarda boş boş gezmekten kurtarıp, geleceğe güvenle bakan, istekli azimli saygılı ve başarılı bireyler olmaları için çalıştıklarını belirtti.
Hikmet Altan şunları ifade etti;
"Ben Hikmet Altan 57 yaşındayım. Erdemir emeklisiyim. 9 yaşından beri taekwondo sporu ile ilgileniyorum. İşim dolayısı ile taekwondoya kısa bir ara verdim. Emekli olduktan sonra antrenörlük seminerlerine katılarak antrenör oldum. Gençliğimde 18 yıl Zonguldak'ta spor yaptım. Zonguldak'ta 1983 yılında ilk müsabakaya giden kafile bizdik. İlimize ilk dereceyi ben getirdim. Yıllarca Zonguldak'ı farklı illerde ki müsabakalarda temsil ettim. Futboldan sonra en çok lisanslı sporcu taekwondoda var. Çocuklarımızı kötü alışkanlıklardan ve sokaklarda boş boş gezmekten kurtarıp, geleceğe güvenle bakan, istekli azimli saygılı ve başarılı bireyler olmaları için çalışıyoruz. Belediye başkanımız saolsun onun yardımları ile  gülüçte ki salonumuzu güzelleştirdik, spor yapılabilir hale getirdik. Sporda kullandığımız koruyucu malzemelerimizi başkanımız bizlere temin etti. Halk eğitimden de aldığımız yardımlarla gençleri yetiştirmek için gönüllü olarak başladığımız yolda faaliyet gösteriyoruz. Halk eğitim merkezimiz tarafından ara ara kursumuza denetimler yapılıyor. Maçlara Gülüç Belediye Spor Klübü olarak çıkıyoruz. Belediye başkanımızdan maçlardan önce bazı taleplerimiz oluyor. Başkanımız da bizlere yol parası yemek parası gibi masraflarımız için yardımlarda bulunuyor. Her zaman bizlere destek oluyor. Zonguldak'ta 1.lik 2.lik ve 3.lüklerimiz var gruplarda dereceler elde ettik. Düzenli olarak idmanlarımız devam ediyor. Gülüçte güzel bir nesil yetiştirmeye çalışıyoruz. Bu sporu yapanlar, okulunda da çok başarılı olmaktadırlar. Düzenli ve planlı yaşamayı çok iyi öğreniyorlar. Gülüç'de bulunan gençlerimize, bu güzel sporu, yapma imkanı veren, Gülüç belediye başkanımız Gökhan Mustafa Demirtaş ve KDZ. Ereğli halk eğitim merkezi müdürümüz Metin Bozkurt'a çok teşekkür ediyoruz. Şükranlarımızı sunuyoruz."

Whatsapp Image 2024 02 12 At 14.54.56Whatsapp Image 2024 02 12 At 14.54.56 (1)Whatsapp Image 2024 02 12 At 14.54.56 (2)Whatsapp Image 2024 02 12 At 14.54.56 (5)Whatsapp Image 2024 02 12 At 14.54.56 (6)

Kaynak: Burak Güney