banner51

banner50

banner53

banner58

banner5

banner52

banner59

"Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Rektörü sebep olduğu ayıpla hepimizin başını öne eğdi!"

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) Rektörü İsmail Hakkı Özölçer, Zonguldak'a yerleştirilen depremzedelere moral kahvaltısı verdi; ancak kahvaltının düzenlendiği salonda fotoğraf makinelerine yansıyanlar herkesi utandırdı.

Güncel 24.02.2023, 19:14 28.02.2023, 13:06
"Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Rektörü sebep olduğu ayıpla hepimizin başını öne eğdi!"

Temelde iyi niyet üzerine düzenlenen etkinlikte organizasyonu düzenleyenlerin tamamı masada otururken birçok depremzede yere oturtuldu.
Koskoca Zonguldak'ta böyle bir etkinlik için salon yokmuş gibi onca depremzede çadır yaşamını aratmayacak bir işgüzarlıkla yer sofrasına buyur edildi(!).
Fotoğraf karelerine yansıyan bu görüntüler kamuoyundan büyük tepki topladı. Cumhuriyet Halk Partisi Zonguldak Merkez İlçe Başkanı Ebru Uzun da tepkisini soyal medya hesabından dile getirdi. Uzun paylaşımında Özölçer'in depremzedelere moral ve dayanışma için düzenlemiş oldukları kahvaltı etkinliğinde şahit oldukları manzaranın hiç hoş olmadığına vurgu yaparak şu yorumları sundu:

"Rektör hocamızın iyi niyetinden şüphemiz yok ama bu organizasyonu nasıl böyle düşüncesizce yaptılar anlamak gerçekten çok zor!
Şehrimizde misafir ettiğimiz bu acılı insanlarımızı yerlerde oturtup kendilerinin masada oturmaları Zonguldak misafirperverliğine yakışmamış, depremzede kardeşlerimizi inciten bir tavır olmuştur.
Mademki moral olsun diye bir etkinlik yapıyorsunuz, amacınıza uygun tesis mi yoktu?
O masada oturan herkesi ayıplıyoruz."

Kaynak: ELMAS TV
Yorumlar (43)
Yuhhh 3 hafta önce
Hoca profesör lütfen rektörlüğü bırakıp eğitim hayatına dönsün. Bir profesörü eleştirmeyiz ama ama yönetici pozisyondaki kişilere başarısızlıklarını söyleriz.
Sayın rektör siz hiç üniversite hastanesine gittiniz mi? Gittiyseniz kaç kat merdiven çıktınız zira çalışan asansör sayısı gelen hasta sayısının on binde biri
Peki hiç servislerdeki tuvaletlere girdiniz mi? Kattaki tek tuvalet ve sifon çalışmıyor yatan ameliyat olan hasta da giriyor refakatçi de kontrole gelen de bildiğin mikrop yuvası. Tuvalet tamirinin enfeksiyon tedavisinden daha ucuz olduğu tahmin ediyorum.
Peki siz sivil olarak araç park etmeye çalıştınız mı hastene önünde? Hatta yanınıza engelli bir vatandaşı alıp saat 9:00/9:30 civarı araç park etmenizi ve engelli vatandaşla klinik hizmeti almaya gitmenizi öneriyorum!
1 hafta boyu sadece 2 kere paspas yapılan bir odada hasta olarak kalmanızı da öneriyorum.
Sayın rektör hastane son bir senedir berbat öncesi iyi miydi değildi de artık daha beter. Çalışan 2 asansörün ikisinin de Kapı sensörü çalışmıyor siz asansöre adım atarken kapanmaya devam ediyor. Biri o asansörde sıkışırsa çok başınız ağrır. Sayın rektör üniversitenin en göz önünde olan birimi bu kadar rezilse fakülteleri düşünemiyorum. Hastane de duvar süsünü bırakıp temel ihtiyaçlara ağırlık verirseniz memnun vatandaşlarla karşılaşırsınız
İstifa 3 hafta önce
Rektör bence istifa etmeli. Okulumuza yakışmıyor
Neşe 3 hafta önce
Bu rektörü görevden almiyorlarsa balık baştan kokmuş
Yaşar karagöz 3 hafta önce
Biz yanlışa yanlış doğruya doğru demeliyiz misafirlere değilde esirlere yemek verir gibi olmuş hiç olmamış be hocam
Zonguldak vatandaşı. 3 hafta önce
Biz kimlerin böyle yerde yemek yediklerini tarihte görmüştük yazık be olurmu hiç öyle misafir en güzel yerde masa da agirlanir herkes yerde yeseydi dikkat çekmesi siz de yerde yeseydiniz o zaman.
Sevgi Alay 3 hafta önce
Rektör hoca özünde son derece Babacan
Çok iyi insan çevresi sahtekar, geri kafalı,yobaz şarlatanlarla dolu Yeni Sekreteri niçin uyarıp Akademi kaferyada yapalım demiyor? Hocayı oyuna getirdiler hem Üniversiteyi hem Zonguldak’ı rezil Etiler.
Dişçi 3 hafta önce
Diş Fakültesinde mesai saatlerine de bi bakiversin hocamız.. kim saat kaçta işe başlayıp iş bırakıyor belli değil
Vıttırı vızzık adamlar 3 hafta önce
Yani cahilliğin ve çirkinliğin diplomalısıda çok kötü çok ağır ... Görgüsüz !!!!
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Günün Anketi Tümü
Mevcut Milletvekillerinden Hangisini Yeniden Aday Olarak Görmek İstersiniz?
Mevcut Milletvekillerinden Hangisini Yeniden Aday Olarak Görmek İstersiniz?