banner51

banner50

banner53

banner58

banner5

banner52

banner59

Yine kaza! Yine Erdoğan Erdem! Yine kurallara uyulmama!

Zonguldak’ın Ereğli İlçesinde faaliyet gösteren Kdz. Ereğli Demir Çelik Fabrikası (ERDEMİR) içinde cüruf taşıyan kamyonun devrilmesi sonucu bir kişi yaralandı.

Güncel 17.03.2023, 13:30
Yine kaza! Yine Erdoğan Erdem! Yine kurallara uyulmama!

OYAK Grubuna bağlı Ereğli Demir Çelik Fabrikası’nın farklı firmalar üzerinde cüruf ihalesini alan Erdoğan Erdem’e ait olduğu belirtilen kamyonun devrilmesi sonucu gözler yine Erdemir içindeki iş güvenliğine çevrildi.

Ereğli bölgesinde yasal olmadığı halde cüruf dağlarının oluşmasına neden olan Erdoğan Erdem çevre ve insan sağlığına tehlikeye atmanın yanı sıra OYAK Grubuna bağlı Ereğli Demir-Çelik Fabrikası içerisinde çalıştırdığı personelinde iş güvenliğine uymadığı belirtiliyor.

Oyak yönetimi içerisinde gizli ortaklarının olduğu iddia edilen Erdoğan Erdem’in iş güvenliğini tınlamama cesaretini nereden aldığı ise merak ediliyor. Yarın bir gün yaşanabilecek başka bir kazada can kaybı veya daha ağır yaralanmaların olması durumunda sorumlu kimin tutulacağı merak ediliyor.

Erdemir içinden cüruf taşıyan kamyonların tonajlarından çok daha fazla cüruf taşıdığı ve bu yüzden sıklıkla kaza yaptıkları ve çevre yollarını çok büyük zarar verdikleri de belirtildi.

Kaynak: ELMAS TV
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Mevcut Milletvekillerinden Hangisini Yeniden Aday Olarak Görmek İstersiniz?
Mevcut Milletvekillerinden Hangisini Yeniden Aday Olarak Görmek İstersiniz?