banner51

banner50

banner53

banner5

banner54

banner52

TSO"dan İYİ Parti'ye ziyaret

Ticaret Odası Başkanı Metin Demir ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte İYİ Parti İl Başkanı Erdal Gülay’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Güncel 24.01.2023, 15:17
TSO"dan İYİ Parti'ye ziyaret

Ticaret Odası Başkanı Metin Demir, Meclis Başkanı Zafer Sağlam, Meclis Üyesi Mehmet Özbayram ve Meclis Üyesi Yaşar Volkan Haberal ile birlikte göreve yeni seçilen İYİ Parti İl Başkanı Erdal Gülay’ı nezaket ziyaretinde bulundu. 

Ziyarette konuşan Ticaret Odası Başkanı Metin Demir; “Öncelikle şunu belirtmek istiyorum bizim şehrimiz adına çok önemi bir kurumdur. Metin demir ve yöneticilerine nazik ziyaretleri için teşekkür ediyoruz. Bizler de ticaretten gelen bir aile olarak bu memlekete hizmet ediyoruz. Bu şehir için bir şeyler yapmaya çalışıyoruz bizim de Sayın Metin Demire katkımız olan konularda yardımcı olmaya hazırız” dedi.

İYİ Parti İl Başkanı Erdal Gülay;”Bende size ve yeni yönetime başarılar diliyorum. Biz Zonguldak’ın 103 yıllık kurumuyuz ve bu kurum siyasetle bir olup memleket için hayır teşkil etmekte. Önemli olduğunu gördüğümüz konularda hep istişarelerde bulunduk. Bir yandan ilimizin ekonomisi için mücadele ederken sizlerle de iş birliği içinde olmaya gayret gösteriyoruz” dedi.

Kaynak: ELMAS TV
Yorumlar (0)