banner51

banner50

banner53

banner58

banner5

banner52

banner59

SÖZDE CAZİBE MERKEZİ OLACAKTI MİLYONLARCA LİRA TOPRAĞA GÖMÜLDÜ

Devrek Belediyesi tarafından yapımına başlanan, 5.500 metrekare alan üzerinde inşaatı devam eden Seyir Terasında milyonlarca lira toprağa gömüldü.

Güncel 14.03.2023, 11:52
SÖZDE CAZİBE MERKEZİ OLACAKTI MİLYONLARCA LİRA TOPRAĞA GÖMÜLDÜ

Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt projesi olan ve 2020 yılında inşaatına başlanan Seyir terasında, piknik alanı, gezinti alanları, çocuk parkı, kafeterya, dürbünlü gözlem noktası ve otopark yer alacaktı.Yapımına başlanan ve milyonlarca lira harcanan inşaat yarıda kaldı. Zeminle ilgili yaşanan sıkıntıların ardından inşaat çalışmaları yarım kaldı.
Belediye kaynaklarıyla yapımına başlanan seyir terası inşaatı atıl durumda bırakılırken, belediye bütçesinden milyonlarca lira kaynak adeta çöpe atıldı.Gerekli zemin araştırılması yapılmadan başlanan ve 3 yıldır atıl şekilde bekleyen Seyir Terası ile ilgili Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt 3 yıl önce şu açıklamayı yapmıştı; “Seyir Terası projemiz için çalışmalara başladık. Bu projeyle vatandaşlarımızın rahatça nefes alarak dinlenebileceği bir ortam oluşturmayı hedeflerken, kültürel ve sosyal anlamda çevre ilçelerin de ilgisini çekmeyi hedefliyoruz.”Yapımına milyonlarca lira harcanarak atıl durumda bırakılan ve kamu zararı oluşturulan Seyir Terası projesiyle ilgili yetkililerin yapacağı açıklama merak ediliyor.

Kaynak: ELMAS TV
Yorumlar (1)
Amir Uzan 2 hafta önce
Chp nin geçmişinden buyana yarım bıraktığını gördüğümüz, de bunlar normal şeyler heykel, den başka icraatını gören yok maalesef