banner51

banner50

banner53

banner58

banner5

banner52

banner59

SOSYAL MEDYA MANİPÜLASYONCUSU ADAYLIĞINI AÇIKLADI!

Eve dönüş projesiyle gündeme gelen ve son zamanlarda çıkmış olduğu canlı yayınları sahte bot hesaplarla sosyal medyadan daha çok izleniyormuş görünümü veren ve izleyiciyi aldatan Nejdet Tıskaoğlu Ak Parti Milletvekili aday adaylığını açıkladı. 

Güncel 15.03.2023, 17:01 15.03.2023, 17:13
SOSYAL MEDYA MANİPÜLASYONCUSU ADAYLIĞINI AÇIKLADI!

Ak Parti İl Başkanlığı binasında adaylığını açıklayan ZONSİAD Başkanı Nejdet Tıskaoğlu yine instagram hesabına sahte bot alarak takipçi sayısını olduğundan fazla göstererek 195 bine çıkarmış yine burada da takipçilerini aldatmıştı. 
Sosyal medya üzerinden birçok vatandaşın algısı ile oynayarak kendisine bir yer çizmeye çalışan Tıskaoğlu’nun adaylığına ise parti tabanından tepkiler büyüyor. Çıkmış olduğu canlı yayınlara sosyal medya üzerinden etki ederek kendisini çok fazla kişi izliyormuş izlenimi veren Tıskaoğlu’na tepki gösteren parti tabanı; “Bu şimdiden yapmış olduğu hileli işlerle vatandaşı kandırıyor. Kendisi ile nasıl bir yol yürüyeceğiz. Milletvekili olursa hepten yandık” ifadelerini kullanıyor. 
Tıskaoğlu’nun yine lise mezunu olması da parti tabanında konuşulan diğer konular arasında yerini alıyor. Aday adayı olmak isteyen diğer adayların hepsi 4 yıllık fakülte mezunu olduğu belirtilirken, Tıskaoğlu’nun parası var diye aday gösterilmesi eğitim seviyesi daha yüksek olan diğer adaylara büyük haksızlık olarak yorumlanıyor.

Kaynak: ELMAS TV
Yorumlar (0)