banner51

banner50

banner53

banner5

banner54

banner52

Soruşturma derinleşiyor… Birinci ve Gürleyen ifade verdi!

Metin Albayrak’ın Halkın Sesi Gazetesi’ne yapmış olduğu açıklamada “Kozlu Belediyesi Bağımsız Meclis Üyesi Celal Murat Birinci’yi AK Parti Kozlu Belediye Meclis Üyesi Deniz Yayalar ve ağabeyi Bora Yayalar vurdurdu” ifadelerinden sonra soruşturma derinleşti. Bu ifadeler kapsamında Kozlu Belediyesi Bağımsız Meclis Üyesi Celal Murat Birinci ve Kozlulu Müteahhit Cengiz Gürleyen’de Emniyete çağrılarak ifadesi alındı.

Güncel 22.01.2023, 20:33
Soruşturma derinleşiyor… Birinci ve Gürleyen ifade verdi!

Kozlu’da yaşayan Metin Albayrak’ın “Kozlu Belediyesi Bağımsız Meclis Üyesi Celal Murat Birinci’yi AK Parti Kozlu Belediye Meclis Üyesi Deniz Yayalar ve ağabeyi Bora Yayalar para karşılığı vurdurdu” şeklindeki açıklamaları üzerine Zonguldak Cumhuriyet Başsavcılığı soruşturma başlattı.
Zonguldak Cumhuriyet Başsavcılığı’nin talimatı üzerine Zonguldak İl Emniyet Müdürlüğü’ne davet edilen Metin Albayrak’ın bildiği her şeyi anlattığı belirtilirken Metin Albayrak’ın ifadesinin ardından silahlı saldırıya uğrayan Kozlu Belediyesi Bağımsız Meclis Üyesi Celal Murat Birinci ve Kozlu’da müteahhitlik yapan Cengiz Gürleyen’in de ifade verdiği öğrenildi.
Soruşturmanın daha da derinleştiği belirtiliyor.

Kaynak: ELMAS TV
Yorumlar (0)