banner51

banner50

banner53

banner58

banner5

banner52

banner59

SEMİH ÖZKÖK: “İKİ DÖNEM YETERLİDİR”

Geçtiğimiz Perşembe akşamı Elmas Televizyonu ekranlarında canlı yayınlanan Kara Tren programına katılan Zonguldak SMMM odası Etik Kurulu Başkanı Semih Özkök: “Ben uzun süre belediye başkanlığı yapan biri olmayı arzu etmem.” dedi.

Güncel 25.02.2023, 14:28
SEMİH ÖZKÖK: “İKİ DÖNEM YETERLİDİR”

Zonguldak SMMM odası Etik kurulu başkanı Semih Özkök, Perşembe akşamı Gazeteci Şenol Azman’ın Elmas Televizyonu’nda canlı yayınlanan Kara Tren programına katıldı.

Sohbet esnasında İrfan Kılıçaraslan’ın gönderdiği mesajı okuyan program sunucusu Azman “Dünyanın en yetenekli adamına bile iki dönem görev vereceksin gerisi hikaye” sözüne Semih Özkök:“Bende mesela belediye başkanı adayı oldum ve seçildim. Birinci dönem tamam güzel çalışırım. İkinci dönem halkın büyük bir teveccühü olur da aday görmek isterlerse peki derim herhalde, hayır demem ona ama üçüncü dönem yanılıp da kendim aday olursam ve toplum bana oy verirse bana düşmanlık eder, dostluk etmez. Bunları herkesin düşünmesi için söylüyorum, kendim için konuşuyorum. Bu bir hizmet meselesi. Ben uzun süre belediye başkanlığı yapan biri olmayı arzu etmem. Görev dönemi içinde en doğru ve en fazla işi yapmış belediye başkanı olmayı yeğ tutarım. Bu benim kendi görüşüm. İki dönem yeterlidir”

Kaynak: ELMAS TV
Yorumlar (0)