banner51

banner5

banner52

“Maden işçisinin parasına çökme peşindeler”

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Zonguldak İl Başkanı Av. Fatih Keleş yeni yapılan hastane binasındaki yanık ünitesi ile ilgili açıklamada bulundu.

Güncel 16.11.2022, 13:16
“Maden işçisinin parasına çökme peşindeler”

İl Başkanı Av. Fatih Keleş’in açıklaması şu şekilde:
Her gün Zonguldak’ı yöneten hükümetin siyasi parti temsilcilerinin yalanlarının ortaya çıkması bir gerçek olmadan yaşamayalım. Devletin her türlü imkân sağladığını hatta Yanık ünitesinin TPAO’nun tarafından yaptırılacağı açıklamaları vatandaşlarımı yanıltmaktadır. Milletin vekilleri olmayı reddeden iktidar partisi vekilleri her fırsatta vatandaşın hizmet hakkına göz dikmeye, TTK çalışanlarının emekle kazandığı helal paraya göz dikmelerinin getirmiş olduğu rahatlıkla kurulacak olan yanık ünitesi biyomedikal cihazlarının amele birliği tarafından alınması için baskı yapmalarını esefle kınıyoruz.
Vatandaşa hizmet için yola çıktıklarını söyleyenler, Maden işçilerinin parasına çökme peşindeler. İktidar partisinin il başkanının da bunu hizmet yaptık gibi reklam yaparak anlatması ise tamamıyla nahoş açıklamalardır. İktidar partisinin yetkililerini uyarıyoruz. Yeni çıkan dezenformasyon yasasıyla hakkınızda suç teşkil edecek unsurlar çıkmaktadır. Dikkat edin şaşırttığınız adaletin terazisi sizleri farklı şekilde tartmasın.

Kaynak: ELMAS TV
Yorumlar (0)
Namaz Vakti 08 Aralık 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı