banner51

banner50

banner53

banner52

banner59

KIYAMAM… YAZIK!

Tıskaoğlu, 14 Mayıs'ta yapılan seçimlerde AK Parti'ye verilen destekten dolayı Kilimli ilçesinde esnaflara teşekkür etti.

Güncel 26.05.2023, 12:38 26.05.2023, 12:42
KIYAMAM… YAZIK!

28 Mayıs'ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçimi için halkın bir kez daha sandık başına gitmesini isteyen Tıskaoğlu, vatandaşlardan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a destek vermelerini talep etti. Bu sırada Tıskaoğlu bir esnafın, "Sayın başkanım. Sen inanmazsın bak burada senin posterini taşıyorum seni vekil olarak çıkartamadık!“  sözleri üzerine Tıskaoğlu bir anda ellerini gözlerine getirerek duygulu anlar yaşadı.
TİMSAH GÖZYAŞLARI!
Tıskaoğlu’nun ağlıyor mu yoksa numaramı yapıyor halleri üzerine yorumda bulunan vatandaşlar; “ Seçimin üzerinden 10 gün geçmiş, neymiş esnaf fotosunu saklıyormuş. Ya 10 gün oldu, 10 yıl olmadı. Tamamen şov yapıyor. Seçimden önce alem videolarını böyle kapatacak galiba.  Tıskaoğlu’na önerimiz var. Pazardaki fiyatları görünce de keşke gözleri böyle yaşarsa. Kimse timsah gözyaşları ile bu vatandaş ile dalga geçmesin. Seçimden önce alem seçimden sonra göz yaşları. Ne güzelde göz boyuyor Tıskaoğlu!” dedi.

Kaynak: ELMAS TV
Yorumlar (0)