banner51

banner50

banner53

banner58

banner5

banner52

banner59

KELEŞ’TEN, SELİM ALAN’A SERT ELEŞTİRİLER

Gazeteci Altan Akçakese’nin sunumuyla Elmas Televizyonu ekranlarında her Pazartesi ekrana gelen DETAY programının bu haftaki konuğu olan olan DEVA Partisi Zonguldak İl Başkanı Fatih Keleş, deprem yardımı dışında Zonguldak Belediyesi’nin yaptığı hiçbir uygulamayı yerinde ve başarılı bulmadıklarını ifade etti.

Güncel 01.03.2023, 14:23 01.03.2023, 15:42
KELEŞ’TEN, SELİM ALAN’A SERT ELEŞTİRİLER

Dün akşam Elmas Televizyonu ekranlarında Gazeteci Altan Akçakese’nin konuğu olan DEVA Partisi Zonguldak İl Başkanı Fatih Keleş, Zonguldak Belediyesi’ne eleştirilerde bulundu. Keleş, Zonguldak’ın çözülmeyen birçok problemi olduğunu fakat Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan’ın kendisini çok başarılı bir belediye başkanı olarak gördüğünü iddia etti. Keleş, eleştirilerini şöyle sürdürdü:

“Zonguldak Belediyesi'nde yapılan bir tek Kahramanmaraş'a gidilen araç konusundaki eleştiriye katılmıyorum. Sonuçta ben Hatay'a gittiğimde arabada uyuyan birisi olarak buna katılmıyorum. Oraya Torosla gidilecek hali yoktu. Onun dışında Zonguldak Belediyesi'nin yaptığı hiçbir uygulamayı yerinde ve başarılı bulmuyoruz. Zonguldak Belediyesi halk otobüsü problemini nasıl çözdüğünü, hala daha halk otobüsü seferi yapılmayan mahalleler çözüme kavuşturulmadı. Bu konu unutuldu, çok güzel unutulmaya getirildi. İşine geldiği zaman TOKİ projelerine nasıl sahip çıktığını hepimiz gördük, biliyoruz. Bunu en fazla eleştiren il başkanı benim. Zonguldak'ı yöneten merkezi idare ve Zonguldak Belediyesi çok başarılıysa lavuar alanı problemi var Zonguldak'ta. Hala yapamadınız. Siz çok başarılıydınız? Köprüyü yıkacağım diye yırtındınız. Deprem, deprem, deprem. İşte yıkılma riski var diye sürüncemeye bırakıldı. Köprü altındaki esnafı mağdur ettiler. Binlerce orada çalışan, evine ekmek getiren insanı hala daha mağdur etmeye devam ediyorlar. lavuar alanı yapacağız dediler kaç sefer doğrudan temine yaptılar en sonunda yüklenici firma maliyet artışları ve altındaki su nedeniyle bıraktı ama karşımızda kendisini çok başarılı sayan bir belediye başkanı var”dedi.

Kaynak: ELMAS TV
Yorumlar (0)