banner51

banner50

banner53

banner58

banner5

banner52

banner59

Gurbette sıcak buluşma...

Gurbette sıcak buluşma...

Güncel 13.05.2017, 12:01 13.05.2017, 12:01
Gurbette sıcak buluşma...

İstanbul'da faaliyet gösteren Zonguldak hemşehri dernekleri başkanları Bursa İskender restoran sahibi Zonguldaklı işadamı İlhan Yürük'ün Şişli'deki restoranın da bir araya gelerek hem hasret giderdi hem gelecek planları yaptı.

Toplantıya, Zonguldak Sanayici ve İş Adamları Derneği (ZONSİAD) Genel Başkanı Halil İbrahim Ece, Beylikdüzü Zonguldaklılar Derneği Başkanı Yakup Alacalı, Küçükçekmece Zonguldaklılar Derneği Başkanı Şevki Bayram, Silivri Zonguldaklılar Derneği Başkanı Necati Gidici, Devrekliler Derneği Başkanı Ziya Öncan, Çaycumalılar Derneği Başkanı Hayri Korkmaz, Sabunlar Köyü Derneği Başkanı Şeref Cavlak, ZONSİAD Genel Başkan Yardımcısı Şenol Birol Kabarık katıldı.

Zonguldak için neler yapılabileceğini konuşan dernek başkanları özellikle Zonguldak Havaalanının İstanbul iç hat seferlerine açılması konusunu ve memleketlerine yatırım yapacak iş adamlarına yardımcı olunması için neler yapılabileceğini konuştu. Dernek başkanları Zonguldaklılık bilincini oluşturmak daha fazla çalışacaklarını ifade etti.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Mevcut Milletvekillerinden Hangisini Yeniden Aday Olarak Görmek İstersiniz?
Mevcut Milletvekillerinden Hangisini Yeniden Aday Olarak Görmek İstersiniz?