banner51

banner50

banner53

banner52

banner59

“EVE DÖNÜŞ, CEBE DÖNÜŞ SONRA İSTANBUL’A GERİ DÖNÜŞ!”

Ak Parti Zonguldak 4. Sıra Milletvekili adayı Nejdet Tıskaoğlu, 14 Mayıs’ta gerçekleşen 28. Dönem milletvekili seçimlerinden sonra milletvekili seçilemeyince adeta sırra kadem bastı. 

Güncel 22.05.2023, 14:25 22.05.2023, 14:28
“EVE DÖNÜŞ, CEBE DÖNÜŞ SONRA İSTANBUL’A GERİ DÖNÜŞ!”

Medya kuruluşlarına yapmış olduğu finansal desteklerle her gün kendi isminden bahsettiren Tıskaoğlu’nun milletvekili seçilememesiyle birlikte 28 Mayıs’ta gerçekleşecek olan Cumhurbaşkanlığı  2. tur seçimlerinde Recep Tayyip  Erdoğan için çalışma yapmaması Ak Parti tabanında tepkilere neden oldu. 
“DEMEK Kİ BU İŞLER REKLAMLA OLMUYORMUŞ!”
Yaklaşık 3 yıl önce  Nejdet Tıskaoğlu tarafından başlatılan ve Zonguldak ekonomisini kalkındırmayı amaçlayan “Eve Dönüş Projesi” de lafta kalırken bu proje sayesinde kendi reklamını yaparak Ak Parti Milletvekili adayı olan Nejdet Tıskaoğlu’nun milletvekili olabilmek için sergilediği performansı Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde sergilememesine tepki gösteren vatandaşlar; “Çaycuma’nın Kayabaşı köyünde Ak Parti’den milletvekili adayı olan Nejdet Tıskaoğlu ve İl Genel Meclisi üyesi Adnan Tıska var.  Köyde kullanılan 485 oyun dağılımını söylüyorum. Recep Tayyip Erdoğan'a 234 Kemal Kılıçdaroğlu 216, Sinan Oğan 29 Muharrem İnce 6 oy.  Milletvekili adayı Nejdet Tıskaoğlu ve hala görevde olan İl Genel Meclisi üyesi Adnan Tıska kendi köylerinde Cumhurbaşkanı Erdoğan için oyların yarısını bile alamamıştır. Bu da kamuoyunda çıkan “Çaycuma’da Ahmet Çolakoğlu’nu meclise Tıskaoğlu taşıdı” iddiaların doğru olmadığını ortaya koyuyor. Kendi köyünde bile hezimete uğrayan, her saat başı sosyal medya da paylaşım yapan Tıskaoğlu’nun paylaşımları da durdu. Köyün tüzel arazilerini üzerine geçirip, bungalov tesisi yapan Tıskaoğlu’na köylüleri de böylece dersini vermiş oldu. Demek ki bu işler reklamlarla olmuyor, halkın gönlüne girmekle oluyormuş. Tıskaoğlu kendini düşünmese bugün sahalarda Cumhurbaşkanı için oy isterdi. Milletvekili seçimleri geçtikten sonra Tıskaoğlu’nu sahada gören oldu mu? Bu işler seçimden önce alkol partisi düzenlemeye de erkenden kutlama yapmaya da benzemiyormuş. Bunu Tıskaoğlu öğrenmiştir umarım” dedi.

Kaynak: ELMAS TV
Yorumlar (0)