pagead2.googlesyndica

banner51

banner50

banner53

banner52

banner59

Ayakkabılar ile eve girdi mi? Gerçek ortaya çıktı!

AK Parti İl Başkanı Muammer Avcı’nın ihtiyaç sahibi bir aileyi ziyaretinde eve ayakkabıları ile girdiği eleştirilerine AK Partili Pamuk Cansız’dan açıklama geldi. Harabe olan evde tadilat olduğu ve tadilatı AK Parti İl Başkanı Muammer Avcı’nın üstlendiği ortaya çıktı.

Güncel 04.10.2022, 12:38 04.10.2022, 12:40
Ayakkabılar ile eve girdi mi? Gerçek ortaya çıktı!

İl Başkanı Muammer Avcı önceki gün merkez ilde ihtiyaç sahibi bir aileye ekibi ile birlikte ziyarette eve ayakkabıları ile girdiğine yönelik Zafer Partisi İl Başkanlığı sosyal medya hesabında “"Muammer Bey, ne olur çıkarsan o ayakkabılarını? Garibanın evi ayaklarını mı kirletir? Hani seni bu makama sadece ve sadece Zonguldak’ın namuslu ve sessiz çoğunluğu olan şerefli insanlarının teveccühü getirmişti? Teveccühünü böyle mi gösteriyorsun bu insanlara? Samimiyetiniz de tevazunuz da yere batsın!" paylaşımı ile eleştiri konusu olmuştu.

Aynı ev ziyaretinde bulunan AK Parti İl yönetim Kurulu Üyesi ve Sosyal Politikalar Başkanı Pamuk Cansız, ziyarete giden evde tadilat olması nedeniyle ev sahiplerinin de ayakkabıları ile oturduğunu açıkladı. Cansız, “Ak Parti İl Sosyal Politikalar Birim Başkanlığı faaliyetlerimiz kapsamında sürdürdüğümüz çalışmalardan birinde, Mithatpaşa mahallemizde yaşayan ihtiyaç sahibi vatandaşımızın TADİLATINI üstlendiğimiz evinde, İl Başkanımızın da inşaatı yerinde görmek diğer eksiklerini gidermek için bulunduğu sırada, zaten tüm ev sahiplerinin de ayakkabılarıyla dolaşmak zorunda olduğu bir evi “Ayakkabılarımızla normal bir eve girmişiz” gibi bir algı oluşturmak için çarpıtarak gündeme getirilmiş ve basında yer almıştır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur”

Yorumlar (0)