banner51

banner50

banner53

banner5

banner54

banner52

"Artık eski Kilimli yok!"

Güncel 02.12.2022, 17:21 04.12.2022, 13:48
"Artık eski Kilimli yok!"

Kilimli Balıkçılar Derneği Başkanı ve Yardımcısı tarafından yolu kesilen Kilimli Belediye Başkanı Kamil Altun’a AK Parti İl Başkanlığı’ndan destek geldi. Ak Parti İl Başkanı Muammer Avcı ve yönetimi Kilimli Belediyesi’ne ziyaret gerçekleştirdi. Ziyaret sonrası hatıra fotoğrafı çektirildi ve şu açıklama yapıldı; “Kilimli Balıkçılar Derneği Başkanı Ertuğrul Kınayer ve Yardımcısı İbrahim Buzkan, bugün Kilimli Belediye Başkanımız Sayın Kamil Altun’un yolunu kesip tehdit etmişlerdir.

İktidara geldiğimizde ‘Hiçbir şey eskisi gibi olmayacak’ demiştik.

Ak Parti olarak, vesayeti yenmiş, darbelerin üstesinden gelmiş bir partiyiz.

Böyle bir partinin ferdine, Kilimli Belediye Başkanımız Sayın Kamil Altun’a bugün Kilimli Balıkçılar Derneği Başkan ve yöneticisinin yaptığı eşkıyalığı reddediyor, başkanımızın yanında olduğumuzu yüksek sesle haykırıyoruz.

Türkiye Cumhuriyeti bir hukuk devletidir. Hukukun üstünlüğüne inanan insanlar olarak, bugün Kilimli’de yaşanan zorbalığa, eşkıyalığa izin vermeyeceğiz.

Sahil projesi tamamlandığında Kilimli halkının ve çevre ilçelerin cazibe merkezi haline gelecek olan çalışmaların bireysel engellemelerle durdurulamayacağını bilmenizi istiyoruz.

Terk edilen Kilimli’yi, tercih edilen Kilimli’ haline dönüştüren Belediye Başkanımız Sayın Kamil Altun’a yapılan eşkıyalığı şiddetle kınıyor, başkanımızın yanında olduğumuzu bildiriyoruz.

İstiklal Şairi Mehmet Akif Ersoy’un dediği gibi: ‘Yumuşak başlı isem, kim dedi uysal koyunum? Kesilir belki, fakat çekmeye gelmez boyunum!’

Kilimli halkına hizmet için gecesini gündüzüne katan Başkanımız Kamil Altun’u halka hizmetten kimse alıkoyamaz.

Artık eski Kilimli yok.”

Kaynak: ELMAS TV
Yorumlar (0)