banner51

banner50

banner53

banner52

banner59

ALAN YILDIZ A.Ş

Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Yıldız Zonguldak Belediyesi’nden doğrudan temin ile almış olduğu işlerle Zonguldak Belediyesi’ni milyonlarca lira zarara uğrattığı belirtildi.

Güncel 06.05.2023, 14:50
ALAN YILDIZ A.Ş

Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Yıldız’ın elektrikçi dükkânı olduğu bilinirken, Zonguldak’ın bazı caddelerinde kullanılan lambaların Hüseyin Yıldız’ın sahibi olduğu elektrik firması tarafından yapıldığı, yapılan işleri ise Zonguldak Belediyesi’nden doğrudan temin ile aldığı öğrenildi.

160 liralık aydınlatma lambalarını, 600 liraya doğrudan temin yolu ile belediyeye satan Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Yıldız belediyeyi zarara uğrattığı belirtilirken Ak Partili Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan’ın ise bu olaylara göz yumduğu ve işin bir kolunda ise yine Ömer Selim Alan’ın olduğu iddia edildi.

Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Yıldız yine Ak Parti Merkez İlçe Başkanı olduktan sonra Ak Parti ismini kullanarak Zonguldak İl Özel İdaresi’nden de doğrudan temin ile işler almaya çalıştığı öğrenildi.

Kaynak: ELMAS TV
Yorumlar (2)
Yiyin oğlum yiyin 4 hafta önce
İlçe başkanlığına oturtulan şahsa bakın... zonguldağın todexs i yakında patlar tamda seçim arifesi. İl başkanı desen firmalardan bacanağı üsti den haraç alır kaçak ormaniye işi yapar falan filan daha neler göreceğiz bakalım
Ali 4 hafta önce
Sayın alan İmamoğlu’na laf yetiştireceğine dön bir bak aynaya dinine söven müslüman olsa bari