Milletvekili Muammer Avcı’dan yatırım müjdesi! Milletvekili Muammer Avcı’dan yatırım müjdesi!

Gülüç halkı, Demirtaş'ın liderliğindeki belediye yönetiminin başarılı çalışmalarını takdir ettiklerini ve yeniden başkan seçilmesiyle umutlarını tazelemiş olduklarını dile getirdi. Demirtaş'ın adaylığına destek verenler, seçim sonucunun ardından da birlik ve beraberlik içinde kenetlenerek başarılarını kutlamaya devam ediyorlar.
Demirtaş'ın yönetimindeki Gülüç beldesi, sosyal ve ekonomik alanlarda yapılan projelerle adından sıkça söz ettiriyor. Halkın beklentilerine uygun hizmet anlayışıyla bilinen Demirtaş, yeni dönemde de beldesine daha da ileriye taşıyacak projeler üzerinde çalışmaya devam edeceğini söyledi.
Gülüç halkı, Demirtaş'ın liderliğinde geçen dönemde hayata geçirilen projelerin memnuniyetini dile getiriyor ve yeni dönemde de benzer başarıların devamını umut ediyorlar. Belediye başkanının halkla iç içe olması ve ihtiyaçları doğru bir şekilde tespit edip çözümler üretmesi, beldenin kalkınması ve refah seviyesinin artması açısından önem taşıyor.
Parti binasında düzenlenen kutlamalara katılanlar, Demirtaş'ın liderliğindeki başarı dolu döneminin devam edeceğine inandıklarını ve birlikte daha güzel günlerin geleceğine olan umutlarını dile getirdiler.
Whatsapp Image 2024 04 03 At 12.49.40Whatsapp Image 2024 04 03 At 12.49.40 (1)Whatsapp Image 2024 04 03 At 12.49.40 (2)

Kaynak: Burak Güney