pagead2.googlesyndica

banner51

banner50

banner53

banner52

banner59

"YÖNETİCİLERLE YAKIN İLİŞKİDE OLANLAR BİR ADIM ÖNDE OLUYOR"

Bir Perşembe klasiği Kara Tren’in son bölümünde yine birbirinden iddialı konular konuşuldu. Moderetörlüğünü Şenol Azman’ın yaptığı ve yaklaşık iki buçuk saat süren programa bu hafta CHP’nin 28 Dönem Milletvekili Aday Adaylarından Uğur Likoğlu ve CHP Eski İlçe Yöneticisi Canberk Balcı konuk oldu.

Genel 01.09.2023, 11:57

CHP’nin seçimlerdeki performansı, yapılan son ilçe kongresi ve seçimin kaybedilmesinde etkili olan stratejik hatalarında konuşulduğu programda yine manşetlik konular konuşuldu ve parti içindeki birçok kilit isim hakkında iddialarda bulunuldu. 

Şenol Azman, Likoğlu’na son seçimlerde aday adayı olarak gösterilmesine rağmen neden aday olmayı başaramadığını ve onun yerine Eylem Ertuğrul’un aday gösterildiğini sordu. Seçimlerde kendisinin ve partinin performansını değerlendiren Likoğlu’nun cevabı şu şekilde oldu.

LİKOĞLU: "YÖNETİCİLERLE YAKIN İLİŞKİDE OLANLAR BİR ADIM ÖNDE OLUYOR"

“Bunları açık yüreklilikle söylemek gerekiyor. Genel Merkez’de tanınırlık olarak, yöneticilerle yakın ilişkide olan kişiler bir adım önde oluyor. Eylem Abi Ereğli’de ilçe başkanlığı, il yöneticiliği yaptı. Kömür Çalıştayı’nın sunuculuğunu yaptı ve Kemal Bey katılmıştı o çalıştaya. Belki de Eylem Abi bu sebeplerden ötürü benden bir adım daha öne çıktı. Doktor olması da Ereğli’deki tanınırlığı bakımından etkiliydi. Genel Merkez’in takdiri buydu. Bizim için sorun yok. Biz verilen her görevi yerine getiririz. Genel Merkez, Eylem Abiyi takdir etti. Biz de onunla beraber sahada çalıştık zaten. Herhangi bir kırgınlığımız da yok. Partimin başarısı için mücadele etmeye devam ederim.”

Kaynak: ELMAS TV
Yorumlar (0)